- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1046 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1046 Culés
6
Tez byście chcieli aby Nasza ukochana druzyna wróciła do tego ze gramy praktycznie samymi wychowankami nawet kosztem lepszych wyników? No, bo sorry ale jednak wolałbym patrzeć na tekiego Sampera czy Alenie niż na Gomesa czy Rakiticia, więcej im byłbym wstanie wybaczyć, bo nie kosztowali grubych milionów. Chciałbym aby te czasy wróciły, bo Xavi, Iniesta czy Busquets od razu nie byli gwiazdami a stali się legendami a jak patrze teraz na Thiago w Bayernie to mi się smutno robi ze pozbylismy takiej perełki(tak wie sam chcial odejść) Zawsze to nasz wyróżnialo ze korzystamy z wychowanków (wtym się zakochałem) La Masia to nasze dobro i powinniśmy z niej korzystać a nie wywalac pieniądze na piłkarzy, którzy nie wiem w czym są lepsi, mają jedynie głośniejsze nazwisko. Alena czeka na prawdziwą szansę, tylko niestety przecież Gomes musi grać, bo kosztował więcej...
2
@D10SLEO Ja bym chciał powrotu wielkiej tiki-taki choć na chwilę ;)
3
@marcin000019 Jakoś nie wyobrażam sobie tiki-taki w wykonaniu Gomesa i Rakiticia xD
4
@D10SLEO Ale wy krytykujecie. Widać,że Ivan nie jest w najwyższej formie,ale to nie jest powód ,żeby ich sprzedawać po sezonie czy się wyśmiewać z jednego i drugiego.
3
@BarcaInfo Sorry, ale żyjemy w kraju w którym mogę się wypowiadać, a krytykuje obecny projekt naszego klubu w którym wydajemy pieniądze na piłkarzy, którzy nie do końca pasują do filozofii naszej gry
3
@D10SLEO Rakitić nie pasuje? To co tutaj robi od 3 sezonów? Gomes dopiero przyszedł i to będzie nasza przyszłość. Piłkarze z La Masia zazwyczaj są wypożyczani ,żeby się ograć w lidze, i wtedy wychodzi czy się nadają do pierwszego zespołu.