- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
3
Thiago z kontuzją uda. Nie będzie już trenował do końca pobytu Bayernu w Dosze. Nie wiadomo jeszcze, jak długa przerwa go czeka. [ @Tomasz Urban]
Serio wy chcecie go do nas a ciągle on się łamie. Więcej spędza czasu w szpitalu niż na boisku. Tak samo można powiedzieć o Gundoganie.
1
@Indyczka Serio chce go do nas, potrzebujemy zawodników na najwyższym poziomie, a to jest jego pierwsza kontuzja od dłuższego czasu więcej kontuzji w tym czasie miał Iniesta, Gomes czy Turan.
12
@Indyczka jak ciagle sie łamie? Najpierw sprawdz dziewczyno ile minut rozegrał , a nie piszesz dyrdymały.
0
@D10SLEO Thiago ma więcej kontuzji niż ma Vermaelen. Już bardziej bym wolała Verrattiego niż gracza który zagra kilka meczy a potem w szpitalu.
2
@JebacAdmina123 Nie wiem, ale Twoje musi być bardzo nudne skoro tu siedzisz i piszesz takie głupoty, żal mi twoich rodziców...
1
@kamson24 Nie daj Boże napisz coś tylko o Busquetsie, to obsmaruje Cię błotem... ;D
4
@kamson24 http://i.imgur.com/KaNGzYu.png Tutaj jego bogata kariera w Barcelońskich i Monachijskich szpitalach :)
0
@chester43 Busquets to wypił mleko z cementem, IMO że go faulują piłkarze to gra dalej. A Thiago jest straszną szklanką.
0
@Indyczka No i ostatnio też porusza się jak troszkę zabetonowany :D Tak po tonie na nodze ociężały ;)
15
@Indyczka Przerażająco stereotypowa jesteś. Jeśli 1867 minut, 2781minut w obecnym i poprzednim sezonie uważasz za ciągłe kontuzje to mam ochotę wybuchnąć śmiechem. I jeszcze te porównanie do Vermaelena, który zagrał odpowiednio 401 minut i 1200 minut... nie dość, że stereotypowa to jeszcze nieudolna z matematyki.
0
@Ratamahatta Haha, no i co nie powiesz ze Thiago jest kontuzjowany? Chyba tylko ślepy tego nie widzi.