- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1243 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Sulimo
7
A jutro blisko 40 stopni.Kur mac. Dzis ze 4x prysznic brałem... Dajcie kuzwa deszczu z tydzien...
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1243 Culés
24
O skandalicznej grze Gomesa i Rakitica w tym sezonie zostało już wiele napisane, ale J bym chciał poruszyć temat Ter Stegena. Mamy w bramce po prostu przeciętnego bramkarza, który swoimi interwencjami nie pomaga drużynie. Każdy lepszy strzał w światło bramki kończy się golem. Puszcza wszystko.
5
@GenerałXavi To co napisałeś jest bardzo sensowne no, ale można wymagać od bramkarza Barcelony żeby bronił strzały niemożliwe do obrony. Mnie po prostu MATS nie przekonuje; )
14
@MaTt_BarcaFan Zgadzam sie z tobą.
Niestety ter stegen jest slaby i Mirosławski niestety miał rację co do ter stegena ja ogólnie też broniłem Marca wmawiając sobie że jest młody że to nasza przyszłość ale się myliłem po tej bramce wpuszczonej z Villarealem pokazał na jakim tragicznym jest poziomie
3
@MaTt_BarcaFan W lidze Bravo wyczynial cuda w bramce. Mats narzekal na bral gry zostal 1 bramkarzem i nie pamietam juz tego z czasow LM ale jest jeszcze bardzo mlody,pokazal juz do czego jest zdolny w formie
5
@MaTt_BarcaFan Przed sezonem jako pierwsza wstawiałam się za ter Stegenem. Ale muszę przyznać, że czuję się rozczarowana i to mocno. Nie da się ukryć, że obecnie wielu piłkarzy jest cieniami samych siebie z sezonu 14/15, ale w przypadku Marca to wygląda, jakby jego rozwój zupełnie się zatrzymał. Zatrzymał, a nawet cofnął, bo nie popisuje się żadnymi dobrymi paradami. Moim.zdaniem staliśmy się trochę ofiarą nakręcanej długo teorii, że Mats dobrze gra nogami i pomaga wyprowadzać piłkę. Przez to zbyt często wycofujemy piłkę do tyłu, narażamy się na straty w nebeziecznych sektorach boiska i zachęcamy przeciwników do wysokiego pressingu.