- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 964 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 964 Culés
10
Slaven Bilic o Payecie:
O Payecie rozmawiajcie z prezesem klubu. Ja nie jestem od tego, żeby zamykać lub otwierać drzwi. Rozmawiajmy o Carollu, Randalphie czy Noble'u, do k***y nędzy! Oni na to zasługują!
Czyli dni Payeta w West Hamie raczej policzone. Ale trzeba przyznać, że jego zachowanie jest żałosne. Jak chciał odejść mógł to zrobić, a nie przedłużać kontrakt i teraz strzelać jakieś fochy.
0
@eckov Ja Payetowi się nie dziwie. Gra w słabym West Ham'ie, z którym nic nie wygra.
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@NJR_fan to po co w takim razie przedłużał kontrakt ?
0
@eckov Mnie tam bardziej dziwi nagonka, że po EURO na stole były oferty warte 50-60 mln euro/funtów wg prasy i ostatecznie Francuz nigdzie się nie ruszył. Teraz jak na stole pojawiło się 20 baniek z Marsylii, to Payet zaczął się stawiać. Zrozumiałbym jego zachowanie w lecie, gdy rzekomo zgłaszali się po niego: Manchester, Chelsea, P$G, czy Monako, z którymi faktycznie mógłby coś wygrać, ale nie rozumiem teraz tej akcji. Załóżmy, że zostało mu pół roku do zakończenia sezonu, być może poleci trener, być może wypchną z klubu ten szrot, który kompletnie się nie sprawdził, a i wtedy Payet będzie miał lepsze tło, by odejść.
Zachowanie kompletnie nieprofesjonalne, jak dziecko we mgle, który chce wszystko na teraz już.
Inną sprawą jest to, że West Ham za późno się budzi w lidze i będzie im trudno grać za rok w pucharach, co Francuz czuje na własnej skórze po świetnym EURO i bardzo dobrym sezonie w BPL.
0
@eckov A Pedro po co przedłużał?