- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1351 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1351 Culés
50
Jeśli dobrze pamiętam, to w trakcie poprzedniego meczu na Anoeta piłkarze Sociedad zastosowali wysoki pressing, przez co Barcelona się mocno gubiła, i zarzucano jej niski poziom determinacji oraz bezjajeczność. Dlatego jestem bardzo zadowolony z faktu, iż wczoraj wykazali ogromne chęci do gry, do walki. Byli nieustępliwi. Nastawieni na wymianę ciosów, która rozpoczynała się od strefy napastników. Messi i spółka podeszli do tego spotkania jak wojownicy i prawdopodobnie to było kluczem do upragnionego zwycięstwa. Zrobili wszystko, aby złamać "klątwę". Przez tyle lat to się nie udawało. Jednak dokonał tego Luis Enrique i jego ekipa. Za to należą się im wielkie brawa.
33
@Cochise myślę, ze i Neymar wczoraj zasłużył na wielki szacunek, gdy tylko stracił piłkę albo źle zagrał wracał do obrony na pełnej i przerywał akcję a niby taka gwiazdeczka z Youtube
4
@Cochise Postawa Messiego jakże tutaj przez wielu krytykowna też miała pozytywny wpływ na postawę całego zespołu. Jak dla mnie to fajnie że pokazał charakter bo u niego to często nie występuję. A nadszedł chyba czas że powinien to robić coraz częściej. Messi wczoraj ładnie wspierał wszystkich kolegów nie tylko sportowo ale też gestami i zachowaniem. Widzieliśmy jak oddał karnego Neymarowi ale też widziałem jak poczochrał fryzure zajechanego Rakiety gdy ten po mocnej walce podnosił się z murawy. Ogólnie był liderem mentalnym to u niego rzadkość.
2
@sokot też wiele razy można było wczoraj zobaczyć jak do pomocników pokazywał aby spowolnić grę czy pokazywał im gdzie zagrać mają, można powiedzieć, że wczoraj wziął na siebie rolę Generała.