- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1422 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1422 Culés
1
Jako że w tym roku, w marcu bodajże, wychodzi remake Power Rangers, postanowiłam przypomnieć sobie jedną z moich ulubionych serii, którą oglądałam mając jakieś 12 lat, a mianowicie serię SPD. Obejrzałam kilka odcinków i boże, jakie to jest głupie, ale przyjemne jednocześnie. Te drewniane dialogi, ta akcja, ci przeciwnicy! Aż mi trochę szkoda, że nie mogę tak jak kiedyś oglądać tego bez śmiania się co dwie minuty, bo SPD nawet nie było najgorszą serią jaką ta marka wypuściła :D
0
@Nigaki Moją ulubioną częścią było chyba Time Force.
Do kina chyba się wybiorę :p
3
@Nigaki Ja miałam niebieski strój power rengersa :D Napieprzałam się z kuzynem na plastikowe miecze :D
0
@Nigaki Tylko Mighty Morphin. Dla mnie nic nie przebije oryginału.
0
@Nigaki Tam przecież w każdym odcinku ginęły tysiące ludzi (gdy potwory / Megazord upadały na wieżowce i inne budynki), a nikt o tym nie wspominał i wszyscy świętowali pokonanie potwora. Pomijam już to, że w każdym odcinku miasto było odbudowane, a przecież podczas każdej walki, siano tam ogromne zniszczenia.
Do tego ten nudny schemat walk: najpierw Rangersi vs kitowcy, później Rangersi vs potwór, następnie potwór rósł, więc Rangersi wsiadali do Megazorda i się z nim bili. A jednak za dzieciaka ta bajka wciągała, mimo tylu absurdów i schematów ;p
0
@LuisSalvano Serial miał po prostu wszystko to, co mogło zainteresować większość dzieci - walkę, ogromne roboty i masę kolorów :D Plus bardzo często miały bardzo przystojną obsadę. Co ja się podkochiwałam w Zielonym Rangerze z pierwszej serii, to moje. W SPD w sumie też byłam zabujana w niebieskim :D