- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2352 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2352 Culés
14
Kurde obu tenisistów szanuję i uważam za najlepszych ale mimo wszystko większą sympatię mam do Nadala. Bardzo cieszy mnie to że prawdopodobnie ujrzymy finał jak za starych dobrych lat.
I nie wiem jak na kogoś może mieć wpływ komu kibicują ci zawodnicy. W sensie Barca czy Real.
2
@PheNOmeN Normalnie może mieć wpływ, to tak samo jak koleś na ulicy kibicuje Barcelonie a drugi Realowi, ja wole tego z Barcelony. Tutaj w przypadku Nadala to wiem komu kibicuje, ale jest on moim idolem jeśli chodzi o sportowca, to jeden z moich autorytetów świata sportu :)
10
@PheNOmeN Dla mnie to normalne, ze na kogos takie cos moze wplywac. Poza tym mnie bardziej urzeka gra Federera. Ma w sobie ta nutke magii i elegancji, Nadal to potwor przede wszystkim fizycznie.
2
@Xavifcb6 "jak koleś na ulicy kibicuje Barcelonie a drugi Realowi, ja wole tego z Barcelony."
Oceniasz ludzi po tym, komu kibicują? A co jak Ci powiem, że jeden z moich najlepszych kumpli jest fanem Realu i dogaduję się z nim lepiej niż z kibicami Barcy, których znam?
1
@Dejmik Nie rozumiesz, ze mówimy tylko o jednym czynniku? Równie dobrze papierz może być kibicem Realu a Kaczyński Barcelony. Kibic Barcelony może być również seryjnym mordercą, i wyznawać zasadę "jeb@";& wasze matki". Ale jeśli mówimy TYLKO o jednym czynniku, nie podając jego innych cech czy preferencji to wole tego za Barceloną. Ja również mam znajomego kibica Realu i jest w porządku, nic nowego nie napisałeś.
0
@Dejmik Gdybyś tylko zerknął kilka wersów niżej, to zobaczył byś komu kibicuje w AO :)
2
@fcbcampeones0809 Dokładnie, Roger ma tą magie, finezję. Według mnie jest to najładniej grający tenisista. Od dziecka mu kibicuje :) Nadala oczywiście też lubię. Dla mnie top 3 to: 1 - Federer, 2 - Nadal, 3 - Djokovic. Murraya to nienawidze, nie wiem czemu :P