- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1181 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1181 Culés
4
Chyba najlepsza połowa jaka oglądałem w wykonaniu Barcelony w tym roku ;)
0
@kkbarca Najlepsza bo skuteczna :)
0
@kkbarca Nie przesadzajmy, pomoc nie istnieje a gra wygląda jak wygląda bo Atletico o dziwo nie stosuje swojego szalonego pressingu jak nas przyzwyczaili.Chociaż jakby na to spojrzeć to pozostałe mecze w tym roku nie powalały tym bardziej :P
0
@Striker No ale pomyśl czy oby to właśnie nie najlepsza połowa w tym roku ? W sumie nie pamiętam lepszej.
0
@Striker w tym roku to mysle, ze tak - jesli dodamy do tego wagę spotkania. Ten rok tak dlugo znowu nie trwa wiele, a my tez akruat pierwszych polow nie gralismy jakis rewelacyjncyh
0
@kkbarca Barcelona też gra dzisiaj przeciętnie. Oprócz błysków Messiego i Suareza, mało pokazali - jedyne co cieszy to defensywa, pomoc niei stnieje. N
0
@sewciu50 Zgadzam się ale mimo to uważam że w tym roku jeszcze lepszej połowy meczu nie było a może nie pamiętam.