- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
1
Hej. Jechał ktoś już na mecz z FCBPonTour.pl? Jak wrażenia? Prosiłbym o szczegóły na PW jeśli można, bo poważnie zastanawiam się nad wyjazdem :)
0
@DonAndres*8 Ja powiem tak. Na wyjazd jechałem z nimi w ciemno nie znając nikogo z współtowarzyszy. Już na lotnisku okazało sie ze jest spoko a w Barcelonie bylem już pewien ze to swietna paka. Jeżeli chodzi o organizacje to super to ogarniaja i naprawdę warto. Nie zastanawiaj sie kolego i jedz jak masz kasę. Ludzie których poznasz to znajomi na zawsze. A przeżycia to sam zobaczysz
0
@marmatmich A jak ze zwiedzaniem? Raczej wszyscy chodzą w grupkach, czy osobno? Od razu mówię, że jestem raczej towarzyski :D jest jakiś admin/przewodnik wycieczki, który doradza, którą linię metra wybrać, co zwiedzić danego dnia itp?
0
@marmatmich Jeszcze chciałem spytać o czas meczu. Łatwo się zgubić na Camp Nou? Na trybunie "Goal 1" można siedzieć obok siebie, czy są porozrzucane miejsca FCBP po całej trybunie?
0
@DonAndres*8 Chodzi sie raczej grupowo. Przewodnika nie ma ale każdy jakoś sie przygotowuj na wyjazd i orientuje sie mniej więcej czym gdzie dojechać i co warto zobaczyć. Samemu raczej sie nie zwiedza bo zawsze ktoś sie podczepi lub do kogoś można sie podczepic
0
@DonAndres*8 Ciężko sie zgubić na CN. Wystarczy czytać co sie ma na bilecie i iść za strzałkami. Siedzi sie roznie. Aczkolwiek jak bulem to mieliśmy rozne miejsca a siedliśmy razem i jakod nikt nic nie mówił. Lidzie siadaja gdzie najbliższe wolne i juz
0
@marmatmich Dzięki ziomek za odpowiedź :)