- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 703 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 703 Culés
0
Zabawię się w polaka cebulaka i zapytam EA czy dadzą mi darmowe paczki w dniu moich urodzin :v
2
@DaPi W prezencie co najwyżej może Ci serwery nie padną w ten jeden dzień :D
1
@DaPi Ja się spytałem to mi dali :D
0
@puxol Gdzie dokładnie pytałeś? Na stronie pomocy EA? :v
0
@DaPi Ja dzisiaj 8 darmowych dostałem :v
EA oddawała dzisiaj paczki każdemu, kto otworzył coś wczoraj po 19. Było zepsute sbc z gwarantowanym pilkarzem ones to watch, z którego ludzie dostawali zwykłe karty :v
0
@DaPi Ta dadzą ci za 5k jeszcze niewymienne
0
@PatrychoO Ja wczoraj modyfikowałem skład więc coinsy poszły na zawodników, a FP miałem kupić w czwartek, ale wolałem bf4 kupić bo jeszcze sporo graczy gra :v
0
@Karlik08 Może będą mieli dobry humor i dadzą za 7,5k :v
0
@DaPi Tak
0
@DaPi Ja sprzedałem trochę kart z klubu i kupiłem Gabriela Jesusa otw. Liczę, że jutro zasłuży na ifa :p I tak już mogę zarobić na tej karcie. Trochę nim pogram. Jak będzie lipa, to odkupię Alexisa i otw Milika oraz kupię Dybalę
0
@PatrychoO Widzę, że grube interesy robisz ;D
0
@DaPi A jak :p na razie atak Pedro - otw Jesus - toty Alves
Do tej pory miałem na N Villę sbc. Dzik. Teraz usiądzie na ławce, aż szkoda.
0
@PatrychoO http://www.futhead.com/17/squads/4359971/
Obecnie mam taki skład :)
0
@DaPi http://www.futhead.com/17/squads/4372937/
A to mój. Żeby kupić Jesusa musiałem się pozbyć Alexisa, Di Marii, halloween Pirlo, otw Milika i kilku tańszych kart specjalnych. Miałem wcześniej skład, w którym każda karta miała inny kolor. Nie grałem nim, ale fajnie to wyglądało. Planuję je odkupić.
0
@puxol Z tego co widzę to nie pracują w weekendy więc mi nie odpowiedzą :/
Będę musiał w moje urodziny napisać, w poniedziałek.
1
@PatrychoO Noo składzik konkretny i jeszcze ławka mocna :)