- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
0
Tak odnośnie przesunięcia Digne`a na prawa obrone.
Pamieta ktos zeby jakis lewo nozny gral na prawej obronie? Uwazam ze bylo by mu bardzo ciezko na takim poziomie, sie przestawic na prawa, a kszdy kto gra w pilke i nie jest obunozny, wie ze do rozgrywania pilki na prawej obronie potrzebna jest prawa noga. Np zeby zagrac po linii.
Tak ja uważam :)
0
@elplacek44 Adriano grał u nas na PO i całkiem dobrze mu to wychodziło, De Sciglo gra w Milanie na LO a jest prawo nożny, Digne już chyba kiedyś grał na PO więc na pewno dałby radę
6
@TuraVer Adriano jest obunożny i dla niego nie było nowością grać na żadnej ze stron bloku obronnego.
1
@TuraVer Adriano nie był jakimś mega znakomitym graczem, ale akceptował role rezerwowego, i był bardzo uniwersalny. Był przede wszystkim "obu nożny". PO, LO, pamiętam kilka meczy, gdzie grał na LO a po zejściu do środka strzelil i okno prawą nogą, i na odwrót. Bardzo go lubiłem.
Digne nie widzę na PO, czuję że Masche bedzie grywał na PO w ważniejszych meczach. Defensywa zyska, ofensywa straci. Zajeżdżany będzie Alba..
0
@elplacek44 Co prawda ciężko mu przypisać na stałe jakąś pozycję, bo wszędzie go pełno, ale Messi jest wystawiany po prawej stronie, a jest lewonożny.
0
@TuraVer Wracając jeszcze do Adriano, w 4-4-2 u Tito grywał w środku pola, albo na skrzydle. Na końcówki meczów przesuwany byl do środka obrony. Można by tak dlugo, ale to naprawdę trzeba by było oglądać ;)
0
@TuraVer Adriano grał na każdej pozycji w obronie również w El Classico grał na ŚO jeśli mnie pamięć nie myli
0
@elplacek44 Azpilicueta jest prawonożny a przez większość czasu w Chelsea grał na LO.