- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
27
Śmieszą mnie te górnolotne teksty części z Was jak to powinniśmy być dozgonnie wdzięczni za to co zdobyli. Z Waszym podejściem to każdy powinien grać w Barcy do emerytury, zarabiać po 40 mln i nie wymagajmy od nich wygranych czy walki bo już tyle wygrali.
Zrozumcie, że oni tego nie robią dla hobby. Jak ja bym przyszedł do pracy i zlał moją robotę tak jak oni swoją w dniu wczorajszym gdzie nawet biegać się nie chciało, to szef by nie mówił, że 3 lata temu zrobiłem 200% planu tylko wywalił mnie bo nie zrealizowałem targetu.
Żyjemy dzisiaj, tu i teraz, a nie przeszłością. Trzeba działań, zdecydowanych działań, a nie ponownie głaskania się po główkach i mówienia, że jakoś to będzie, że będzie remontada po meczu, w którym nie istnieliśmy. Gramy w tym sezonie totalny piach. W meczach z Betisem i Atletico mieliśmy farta, teraz się skończył.
Potrzeba zmian - trenera, zawodników, trzeba przewietrzyć szatnię, w której nie ma ducha walki, pomysłu, taktyki.
0
@jeonek Przecież to logiczne że Barca to taka sinusoida, fale analogowe - pnie się w góre a potem opada tak samo szybko jak się wspieła. Tylko że nasze fale od dłuższego czasu są na bardzo wysokiej częstotliwości i co chwila się odradzamy w przeciwieństwie do Liverpoolów, Manchesterów United, Interów, Milanów itp. itd.
2
@jeonek Nie ma taktyki -> pilkarze nie graja na miare swoich mozliwosci -> pilkarze traca wiare w trenera. Serio watpisz w checi takich pilkarzy jak Pique, Iniesta, Messi czy Alba (nie wierze, ze go bronie)? Oni wygrali WSZYSTKO po kilka razy, to jest najwiekszy dowod na to, ze dalej chca wygrywac. Jasne, jest potrzebna jakas rewolucja, glownie na lawce trenerskiej. Ale z zawodnikow pozegnalbym sie jedynie z Mathieu, Rakieta i MOZE Arda. Nasz problem to jest trener i jego pomysly, nie zawodnicy.