- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 995 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 995 Culés
0
Co do zmiany trenera to nie jestem pewien co do tych nazwisk o których się mówi. Valverde moim zdaniem odpada jak dla mnie to trener na poziomie Martino. Z nim pewnie będziemy się bić o wszystko do końca ale raczej nic nie wygramy. Sampaoli wydaje się ok ale jak na razie nie prowadził żadnego wielkiego klubu ba Sevilla to jego pierwszy klub w Europie. Jednak Jorge to lepsza opcja niż Valverde. Moim zdaniem w takim klubie jak Barcelona, gdzie grają tak wybitni piłkarze potrzebny jest trener który ma autorytet i jest podziwiany. Może to już ten czas żeby zaryzykować i już teraz dać szanse Xaviemu? Więc że wydaje się to szaleństwem ale może tego nam trzeba ? Jest wiele pytań.
1
@bartekvisca Xavi jest piłkarze, nie trenerem. Przedłużył niedawno kontrakt do 2018 roku. Poza tym zapewne Katar wiąże spore nadzieje z jego osobą i mundialem, który odbędzie się tam w 2022 roku.
1
@hen0x Wiem jak jest ale gdyby dostał taką propozycje myślę żeby się nie zastanawiał :)
0
@bartekvisca Myślę, że Katarczycy się przed czymś takim zabezpieczyli i umieścili w jego kontrakcie jakiś zapisek. Jeśli stracą Xaviego, to zapewne nie przyciągną Guardioli do roli selekcjonera. A zapewne o to im chodzi.
7
@bartekvisca Jestem pewny, ze pilkarze byliby zachwyceni mozliwoscia pracy z Sampaolim. Z tego co pamietam to nawet Messi sie o nim bardzo dobrze wypowiadal. A wie o czym mowi, w koncu przegral 2 finaly Copa America przeciwko Chile. Zrobic z przecietniaka Ameryki Poludniowej mistrza w ciagu 3 lub 4 lat i to grajac taki futbol... Maestria.
0
@fcbcampeones0809 Do tego wystarczy spojrzeć jak gra Sevilla i gdzie są. Maestria