- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
0
kto ogladał wszystkie filmy nominowane do Oscarow? jaka by byla kolejnosc Wasza od najlepszego do najgorszego?
1
@FCB24 Nie obejrzałem wszystkich, ale większość.
1. La la land
2. Przełęcz ocalonych
3. Moonlight / Manchester by the Sea
5. Lion. Droga do domu
6. Nowy początek
1
@FCB24 Oglądałem 4 filmy, które były faworytami (Przełęcz Ocalonych, Moonlight, La La Land i Manchester by the Sea)
Tak bym je ułożył
1. Manchester by the Sea/Przełęcz Ocalonych
3. La La Land
4. Moonlight
Wszystkie te filmy mi się podobały, ale uważam, że Moonlight dostał statuetkę wyłącznie za tematykę, która jest do bólu poprawna politycznie.
3
@FCB24 1) Nowy początek
2) Aż do piekła
3) Lion
4) Manchester by the Sea
5) Przełęcz ocalonych
--
6) Moonlight
7) La La Land
4
@FCB24 Nie mam pojęcia co ludzie widzą w tym całym la la land. Ze znajomymi nie wytrzymaliśmy do końca filmu i wyszliśmy wcześniej. Dla mnie ten film to kompletna porażka.
0
@FCB24 1. Przełęcz ocalonych
2. La la land
3. Moonlight
4. Nowy początek
5. Manchester by the sea
6. Aż do piekła
Więcej nie widziałem.
0
@Ledsbourne Widzę że nie tylko mnie nie porwał film "przełęcz ocalonych". Lubię filmy o tematyce wojennej ale ten nie miał tego czegoś.Po za tym ten aktor przypomina mi Andre Gomesa też drewniany. Jedyne co to zdjęcia są świetne
0
@FCB24 1. La La Land.
2. Manchester.
3.Moonlight
4.Nowy początek
5.Fences
6.Przełęcz ocalonych
7.Lion
Aż do piekła i Ukrytych Działań nie oglądałem.
0
@Headliner9 Ta cała gala Oskarów jest śmieszna. Tam już nie patrzą na jakość filmu, tylko na poprawność polityczną. Bardzo dużo statuetek otrzymują też filmy o żydach.
0
@Adriann64 Moim zdaniem "Przełęcz" była dobra, chociaż bardzo hollywoodzka - szczególnie pierwsza część. Po prostu słabsza od tych pozostałych filmów. I też mi średnio Garfield przypadł do gustu.
0
@Ledsbourne No historia mi się podobała. I tak jak mówię ujęcia, efekty specjalne no wsztstko dobre ale całą przyjemność oglądania zabija główny bohater.
A tak w ogóle o co chodzi że pierwsza część bo sprawdzałem i nic więcej nie było, o tym filmie mówisz? :)
0
@Adriann64 W sensie pierwsza połowa filmu - zanim bohater trafia na front... Chociaż rola Vince'a Vaughna jako sierżanta bardzo dobra.