- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
0
Ludzie może zamiast martwić się o to czy Real trafi na Leicester czy nie, skupmy się na naszej drużynie i na tym z kim zagra. Jeżeli chcemy wygrać te elitarne rozgrywki to musimy pokonać najlepszych tak jak w 14/15. Trzeba wierzyć!
13
@Konias4318 O tak skupmy się, bo przecież to jakkolwiek wpłynie na postawę Barcy :D
12
@Konias4318 a Real nie musiał pokonać najlepszych i też wygrał LM
0
@D10SLEO Masz rację, mój błąd. Ich zeszłosezonowa przeprawa do finału bardziej przypomniała Ligę Europy niż Ligę Mistrzów ale według mnie nasze zwycięstwo po pokonaniu samych krajowych mistrzów w 14/15 miało dużo lepszy smak i robiło dużo większe wrażenie.
1
@D10SLEO Bez obrazy, ale zawsze śmieszy mnie takie gadanie. Kto zabronił tym najlepszym awansować do półfinałów bądź finału i grać z Realem. To co to za najlepsi jak poodpadali z tymi słabszymi. Tak samo dziwnie jest narzekanie na Portugalię na Euro. Wszyscy czepiają się, że najsłabszy mistrz Europy w historii, ale nikt nie przyczepi się do tego, że te wielkie potęgi europejskiej piłki dały ciała i nic nie ugrały. Nikt nie zabronił potęgom awansować do finału lub półfinałów i pokonać Real, lub Portugalię na Euro. Niektorzy sądzą, że Realowi wystarczyło pokonać średniaków do wygrania LM. Można też powiedzieć, że te średniaki znalazły się w półfinałach i finale kosztem tych potęg, a to znaczy, że te potegi zagrały w poprzedniej edycji chyba gorzej od tych przeciętniaków. Trochę zagmatwałem, ale mam nadzieję, że da się zrozumieć o co mi chodziło :)
0
@seb1291 moze za 20/30 lat te osoby z mania ze ktos ciagle ich oszukuje kosztem innych itp to zrozumieja