- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 760 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 760 Culés
14
reżimowa coraz bardziej podcina sobie żyły :D
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-programu-maklowicz-w-podrozy-tvp-zrywa-umowe-z-robertem-maklowiczem
3
@MarioVeB! To jest kompromitacja TVP, ja zreszta od pol roku nie ogladam wiadomsci TVP a Roberta beda zalowac, bo to duza osobowsc telewizyjna
0
@MarioVeB! Mylisz się, mają już następce :P
4
@Kamilos84 Ostatnio po jakiś 9 miesiącach pierwszy raz odpaliłem TVPis i Wiadomośc ,bo byłem ciekaw jak zrelacjonują ponowny wybór Tuska na prezydenta PE.
W skrócie nie zawiodłem się komedia w najczystszej postaci hehe co się pośmiałem to moje. Z głosowania 27 (Polska) - 1 (San Escobar) zrobili rzecz jasna sukces beatki i jej "rzadu" Piękna propaganda dla ciemniej masy to musze im przyznac :v
Jednak nie to mnie najbardziej rozbawiło lecz to co zrobili w materiale o Robercie Biedroniu .Normalnie aż mi się wierzyć nie chciało jak jedna sugestia o homoseksualizmie jarusia może spowodować wściekły atak na zwykłego Prezydenta Słupska. Geebells nie powstydziłby się takiego scieku.
Ogólnie da się zauważyć ,że teraz każdy głos przeciwko pisowi albo uwaga i krytyka tego "rzadu" może powodować zlecenie na taka osobe szukanie haków ,deprecjonowanie instytucji itd. Kolejny przykład był choćby z organizacjami pozarządowymi i fundacji gdzie nawet juz obrywały osoby z własnego otoczenia , gdy Glinski musiał bronić własnej żony :D
Wracając jeszcze do tvpis sypią się jak domki w Kambodży, a jeszcze kurski śmie wyciągać łapy po pieniądze do ludzi , którzy nawet tego syfu oglądać nie chca i od dawna tego nie robią.
Przykład odejścia Orłosia pokazuje ile tak naprawdę znaczy teraz ta TV. 25 lat pracy a przyjdzie taki jeden z drugim i zaczyna ingerować w twoją prace .to nie dziwie się takim osoba ,bo może się wtedy wszystkiego odechciewać. Teraz taki rachoń ,adamczyk hołecka czy ziemkiewicz pokazują jak ta Tv upadła na dno i coraz bardziej się w tym mule zapada.
Makłowicz to wielki fachowiec i bez problemu znajdzie zatrudnienie. Każda normalna TV będzie go chciała.
0
@MarioVeB! Przestań pisać o tej polityce.
0
@dasouzar11 Jak już się rzucasz to rzucaj się do wszystkich skoro masz z tym problem.
2
@MarioVeB! TVPis to ściek. TVN nie jest lepszy. W Polsce to naprawde zle sie dzieje. Jak widze tych socjalistow z pisu i gamoni z nowoczesnej lub PO, to az zaluje, ze 2012 okazal sie byc mitem.
1
@MarioVeB! A co powiesz o dawnym programie Tomasza Lisa w TVP. Jak ocenisz jego obiektywizm i rzetelność dziennikarską?
1
@MarioVeB! Akurat jeśli chodzi o wybór Tuska na przewodniczącego, to jest to sukces dla PiS. Widzisz inną osobę, poza Tuskiem, która byłaby zdolna ogarnąć opozycję? Jarek bardzo dobrze to rozegrał i ma Donalda na 2.5 roku z głowy.