- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
1
Żeby ten Arsenal tylko nie wywalczył awansu do następnej edycji Champions League bo już nie mogę znieść oglądania tego klubu... Od ilu już lat jest to samo w tej drużynie ? Zapowiedzi, że ostro walczą o mistrzostwo Anglii, walczą o LM, a kończy się totalnym fiaskiem... Ja nie wiem kto tam odpowiada za transfery i zatrudnienie trenera, ale najwidoczniej komuś pasuje taki stan rzeczy. Zmienić tego wypalonego starucha na ławce trenerskiej, wyłożyć grube pieniążki (ciężko w dzisiejszych czasach inaczej pozyskać naprawdę klasowych graczy) i przeprowadzić ze 2-3 (no może na początek 2) jakieś grubsze transfery i ruszyć coś do przodu bo ten klub stoi w miejscu od dobrych kilku lat.. (a ja na Barcę narzekałem, że transferów nie robią dobrych... )
4
@bixmix Dobra powiedz lepiej, że miałeś ich na kuponie :D
0
@V e B 96 Postawiłem 300 zł na City w środę, wystarczy mi stsów na najbliższy czas :D Poza tym Arsenalu nie stawiam już od nie wiem kiedy, kilka razy w przeszłości mi zepsuli kuponik i już się nauczyłem na błędach :D
0
@bixmix kiedyś kibice Arsenalu pisali że tam najbardziej liczy się hajs, stan finansowy klubu, a sytuacja jest ponoć wyśmienita, Arsenal nie ma długów i dużo zarabia mimo tego że na wygrywa pucharów, z ich słów wynikało że niektórych udziałowców Arsenalu taki stan odpowiada, dlaczego mają niby grubo inwestować jak finanse im pasują?
0
@goldmetaxa No właśnie po to żeby wygrywać trofea i dawać swoim kibicom radość. Wątpię żeby wyśmienita sytuacja finansowa klubu dawała jakąkolwiek satysfakcję i radość kibicom Arsenalu, a czym jest klub piłkarski bez kibiców ?
0
@goldmetaxa Jest dokładnie tak jak napisałeś i właśnie dlatego nie zwalniają Wengera. Wydaje mało na transfery,kupuję sporo młodych talentów na których potem zarabiają, co roku są w top4 więc grają w LM,nic nie wygrywają więc nie muszą wypłacac ogromnych premii dla zawodników.Kasa sie zgadza więc właściciele zadowoleni.