- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1525 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1525 Culés
32
Barcelona będzie chciała postarać się o sprowadzenia Adriana Rabiot, jeśli próba zakontraktowania Verrattiego się nie powiedzie. [MD]
Kolejny pomocnik 185+ cm. Niesamowicie irytuje mnie to jak mocno klub odbiega ostatnio od filozofii Cryuffa w kwestii budowania środka pola. Nie wydaje mi się, żeby Rabiot był graczem dużo lepszym od Andre Gomesa. Charakterystykę mają bardzo zbliżoną. Barcelonie potrzeba niewysokiego, zwinnego, dobrego technicznie i błyskotliwego pomocnika. Namiastki Xaviego czy Iniesty innymi słowami.
0
@hen0x Warunki fizycznie akurat nie powinny mieć większego znaczenia. Właśnie więksi zawodnicy powinni być jako atut. Wystarczy zobaczyć jak ostatnio wyglądają nasze stałe fragmenty w defensywie. Liczy się profil techniczny zawodników i to co oni potrafią z piłką przy nodze. To jest najważniejsze.
0
@hen0x Gdyby była możliwość wymiany Gomesa za Rabiot-nie wahałbym się ani chwili. Jednak obu nam nie trzeba.
5
@Razorek Andre Gomes ma dobry profil techniczny i dużo potrafi zrobić z piłką przy nodze, a od pół roku wygląda na boisku jak statysta.
Stałe fragmenty gry nigdy nie były i nigdy raczej nie będą siłą Barcelony. To dobre dla drużyn, które preferują bezpośredni styl gry. Na Camp Nou liczy się przede wszystkimi gra kombinacyjna, a w niej zawsze lepiej sprawdzać się będą "mali i zwinni".
Rozumiem, że w każdej drużynie potrzebny jest wysoki pomocnik, który będzie potrafił wygrać pojedynek główkowych, ale po co w Barcelonie takich aż czterech?
0
@hen0x A później przegrywamy mecze bo na boisku jedynym piłkarzem który umie powalczyć w powietrzu jest Pique.
0
@hen0x Rabiot zagrał jeden genialny i od razu do Barcy. Najlepszym rozwiązaniem byłby Thiago, ale wątpie w ten transfer.