- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
0
Może ktoś się spotkał z czymś takim. Od dłuzszego czasu biegam sobie rekreacyjnie 2-3 w tygodni i przewaznie jest wszystko ok ale od czasu do czasu wystepuja u mnie bóle nóg , robią się ciężkie i lewa noga mi drętwieje. Ostatnio stało sie to bardzo uciążliwe bo czasem to nie moge przebiec nawet kilomtra bez jakiej przerwy bo juz nogi nie czuje. Zauwazylem ze przy tym mam bardzo spiete lydki. Ktoś spotkal sie z czyms takim? Najbardziej mi pomaga zdjecie buta i pomachanie chwile stopą. Powiedziałbym że kwestia butów ale zawsze ich nie wiąże żeby był luz i zazwyczaj jest wszystko ok.
1
@szoch6 Idź do fizjoterapeuty
0
@mesi8191 A nie ortopedy jeżeli chodzi o nogi bo w sumie sam nie wiem:)
0
@szoch6 Zrób sobie tydzień przerwy. Prawdopodobnie jakaś lekka kontuzja, sam biegam dziennie ponad 5 km i przechodziłem już przez różne dolegliwości.
0
@szoch6 Łykaj magnez i pij dużo wody mineralnej.
0
@Wawrzyszewski Caly czas staram sie brac magnez, pic wode, potas. Buty tez jako takie do biegania sobie kupilem. Duzo nie biegam ostatnio bo jak mowilem 2-3 w tygodniu 7,5km . Poza tym na zmiane w domu robie sobie jakies cwiczenia abs pompki itp bo praca siedzaca i malo sie ruszam. Najbardziej wlasnie dziwi mnie to że te objawy sa bardzo losowe ale zazwyczaj co jakies 3 miesiace i trzyma mnie z 2-3 tygodnie. Może kwestia też tego że za bardzo nie robie zadnej rozgrzewki albo ze mam plaskostopie i powinienem doadtkowo jakies wkladki miec. Ta losowosc tego zbija mnie z tropu.
0
@szoch6 Ja bez rozgrzewki lapalem bez przerwy kontuzje, rozgrzewka jest kluczowa
0
@Wawrzyszewski Rozgrzewka przed bieganiem nie ma żadnego uzasadnienia. Natomiast jak najbardziej po ćwiczenia rozciągające.