- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1476 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
122
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1476 Culés
0
Jest jakiś film obecnie w kinach, na który warto się wybrać do kina ?
0
@puyol19 Nie wiem moze ,,Kong - Wyspa czaszki" ew. Szybcy i wsciekli 8 mają byc chyba.
3
@samueleto Kong jest mierny, a Szybki i Wściekłych przemilczę, chyba, że lubisz ciągłą i często idiotyczną akcję. Obecnie mamy gorszy okres w kinach, oczywiście mam na myśli blockbustery, bo chyba o takie filym kolega pytał. Ghost in the Shell nie jest zły, zakładam, że nie znasz japońskiego oryginału, fani pierwowzoru mają już więcej zastrzeżeń
0
@RaulGarciatoGbur No własnie nie wiem czym kolega sie interesuje wyzej. Nie byłem w kinie na tych. Ale na Konga moze pójde. Jeszcze jest Baba jaga ale to nie dla mnie takie cos
0
@samueleto Szybcy i Wściekli jak dla mnie ciągnięte na siłę. A poza tym to faktycznie ostatnio nie ma nic ciekawego w kinach. Nie chodzi mi w sumie już o blockbustery jak Piraci z Karaibów Piękna i Bestia czy Logan, ale chętnie obejrzałbym jakiś mniej zapowiadający się film, coś jak Manchester By The Sea, który został stworzony przez odrębne studio i wyszło super
0
@puyol19 Life z m.in. Ryanem Reynoldsem
0
@puyol19 No na chwile obecną to słabo. Bajek najwiecej dają.
2
@MarcuFCB Life chętnie choćby ze względu, że gra tam Gyllenhall, do tego Reynolds więc to może być dobre połączenie
0
@puyol19 Byłem wczoraj na "Life". Jeśli lubisz dobre kino sci-fi, ale nie oczekujesz Bóg wie czego, to idź do kina na ten właśnie film.
0
@puyol19 Ja planuję zobaczyć sequel "Trainspotting" póki jeszcze grają, wydany 20 lat po kultowym oryginale i o dziwo zbierający świetne recenzje. "Ghost in the Shell" tak samo chcę zobaczyć, obie części anime bardzo mi się podobały i wersja aktorska na pewno będzie odstawała od nich poziomem, ale ciekawi mnie jak przenieśli to i uprościli. No i "Piękną i Bestię" mogę z czystym sumieniem polecić. O "Life" słyszałem raczej same nieprzychylne rzeczy. Na niskobudżetowe produkcje trzymające poziom trzeba pewnie poczekać do sezonu Oscarowego :P
0
@puyol19 Co do Life, to jeśli nie zjadłeś zębów na filmach typu "Obcy" czy "Coś", a lubisz kino sci-fi, no to chyba mogę polecić
0
@puyol19 Też tak myślę. Ta produkcja wydaje się być ciekawsza niż Interstellar czy Grawitacja które też bardzo mi podeszły