- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 694 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 694 Culés
5
O jednej kwestii jest zdecydowanie za cicho. Co zrobić z Iniestą? Trzeba być naiwniakiem żeby patrzeć na tego piłkarza w perspektywie przyszłości. Ma już 33 lata i niestety, starzeje się brzydko. Obecnie nie daje naszemu zespołowi praktycznie nic. I jest to wielce problematyczna kwestia, bo Andres to legenda zarówno Barcy jak i całej hiszpańskiej piłki. Posadzić na ławce - ciężko. Sprzedać - wręcz nierealne. Piszę to z przykrością, ale zaczyna być obciążeniem, a nie wzmocnieniem naszego zespołu.
10
@Michal1995 Zdecydowanie przesadzasz kolego :) Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale żeby pisać, że Andres jest obciążeniem? Wczoraj widać było w nim chęć gry i momentami pokazywał się z dobrej strony. Problemem jest to, że Iniesta nie wytrzymuje już do końca fizycznie. Trzeba kupić jakiegoś pomocnika to na pewno, ale Iniesta akurat daje mimo wieku znacznie więcej niż chociażby Gomes czy Denis.
1
@Michal1995 Po tym jak Iniesta zanotował regres nie ma linii pomocy. Jak Andes z Busim byli w formie, to trzeci pomocnik, jakikolwiek by nie zagrał, też pokazywał się z dobrej strony. Zaczyna brakować lidera w tej formacji.
0
@Michal1995 Nigdy w życiu nie odważyłabym się powiedzieć o Inieście, że jest obciążeniem, ale częściowo się zgadzam. Oczywiście niesamowicie trudno byłoby posadzić go na ławce rezerwowych, ponieważ dał nam tyle radości, ale to jest chyba odpowiedni czas. Don Andres może dać jeszcze mnóstwo jakości w linii pomocy, ale ma bardzo nierówną formę i jego eksploatowany od najmłodszych lat organizm powoli przestaje dawać rade grać po 90 minut. Uważam, że Iniesta powinien od przyszłego sezonu zacząć pełnić rolę taką, jaką pełnił Xavi w sezonie 14/15, ale będzie to możliwe tylko poprzez realne wzmocnienie pomocy transferami lub wprowadzeniem młodzieży z Barcy B. Wówczas Andres będzie mógł oddać im miejsce i nie sądzę, że on sam będzie miał z tym problem, ponieważ doskonale wie, jak to wszystko działa i wie, że jest to konieczne dla dobra klubu.