- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1138 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1138 Culés
1
Żeby być cały czas na najwyższym poziomie i zdobywać najważniejsze trofea trzeba wydawać grube miliony na transfery typu Coutinho , Veratti , Bellerin , Thiago , Dybala wtedy jestem pewien że wyglądało by to inaczej bo w tych czasach niestety chyba tak musi być bo nie stawiamy na cantere a pomyśleć , że kiedyś za Puyola , Ronaldinho, Xaviego razem wziętych w tych czasach może starczyłoby na jednego z wyżej wymienionyc. Za błędy przecinki sorka pisze na telefonie.
0
@kkbarca Moim zdaniem musimy zacząć szukać nowych "6", o których jeszcze nie jest głośno i wyciągnąć za dobrą cenę. Trzeba podejść racjonalnie (z czego dopiero zdałem sobie sprawę) podejść do sytuacji. Jest np. Tolisso z Lyonu (klub z którego transfery nam wychodzą), który może w przyszłości być jednym z lepszych w swojej pozycji. Ewentualnie Lopez z Marsylii. Ich dwóch udałoby się raczej wyciągnąć za w miarę racjonalną kwotę.
0
@MesjaszKatalonski Z Tolisso zgadzam się w 100% i w dodatku wziąłbym go w pakiecie z Fekirem
0
@PuyolKAPITANO A ja bym rzucił resztę pieniędzy na PO i ŚO. Póki co mamy problemy w tych trzech formacjach.
0
@kkbarca A gdyby tak postawić na Palencie w sparingach, dać Roberto na "6" a jak wróci Vidal to grać nimi naprzemiennie? I powoli ogrywać Alene, żeby mieć następcę Iniesty, sprzedać Turana i postawić na Deulofeu, a do pomocy (jeśli trener uzna ze się nie nadają) w miejsce Suareza,Gomesa i ew.Rakiticia ściągnąć Thiago i postawić na Sampera. Przecież La Masia żyje tylko my jej nie wykorzystujemy.