- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
2
Jakby ktoś był zainteresowany taką koszuleczką w naszych klimatach. Polecam. Wczoraj mi przyszła . Wszystko jest ok i za jaka kase . Tylko wiadomo czas oczekiwania dlugi prawie miesiac.
https://pl.aliexpress.com/item/summer-brand-100-cotton-Barcelona-MESSI-Soccer-Men-t-shirt-tops-Man-casual-short-sleeve-t/32740801397.html?spm=2114.13010608.0.0.loJd64
Teraz cos takiego sobie upatrzylem:
http://allegro.pl/koszulka-joker-fc-barcelona-logo-meska-l-i6781044369.html?fromVariant=6781030801
0
@szoch6 Ta Messiego swietna. Podoba mi się ten jego znaczek. Zakupie sobie czerwoną. Tylko nie wiem jaki wziąć numer xl czy 2xl ;)
Właśnie jestem na Ebay i jest tam dużo tych samych jak i innych, również dobrych. Cena to 10f, więc mało i szybko dojdzie.
0
@kris81 Odnośnie rozmiarów. Piszą że niby azjatyckie więc trzeba brać trochę większe. Kupując u nas w 90% biorę L tutaj sugerując się że rozmiarówka jest azjatycka wziąłem XL. Mam 182cm i 86kg . Jest troszeczke za duża ale lepsza taka niż za mała. L mógłby być jednak ok ale ciężko powiedzieć jak to jest z tymi rozmiarami z Azji. Ogólnie jest ok. Czarną mam.
Ja zapłaciłem niecałe 7$ więc jakaś tam różnica jest , ale jak ma szybciej przyjść to kto co woli.
0
@szoch6 Na Ebay nie ma czerwonej, więc wziąłem czarna :) dużo lepsza od bialej.
Nie widzę jak wygląda koszulka z tylu.. jest gładka? Jak tak to super.
0
@kris81 Tak, gładka.
15 znakow
0
@szoch6 Dzieki.
0
@szoch6 2 bardzo mi się podoba :)
1
@jedrek7000 Mi też . Tylko zastanawiam sie jaki kolor ale chyba biały.
0
@szoch6 Biały :D