- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 645 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 645 Culés
0
Smuci mnie to, że byle kto, kto się otarł o grę w barcy jest uważany za potencjalnego następce. Powinnismy działać jak real - wyławiamy nansilniejszych na rynku - Mou, Ancelotti, Pellegrini etc.
Dla mnie najlepszy byłby ktoś z 4: Sampaoli, Valverde, Pochetino, Pellegrini
1
@Michal1995 Przypomnij mi co z Realem zdobył Mourinho i w jakim stanie zostawił klub? :)
5
@Michal1995 Pellegrini? Seeerio? To szrot
0
@Michal1995 Akurat Mou i Pellegrini to takie se przykłady
A dla mnie ok, właśnie trzeba szukać takich talentów trenerskich, jak Hoffenheim, które znalazło Negelsmana
0
@Gaucho W takim że w przyszłym sezonie wygrali LM i że co sezon minimalnie dochodzą do Półfinału.
1
@Publico Hoffenheim może sobie na to pozwolić, a u nas są gwiazdy, które muszą mieć na ławce konkretny autorytet.
0
@Gaucho A czemu tak nie robić? Nie rozumiem, dla mnie takie szukanie talentów trenerskich to jest dobra myśl
0
@Michal1995 Pellegrini jest za słaby,ale Pochetino to był widział u nas,dobry trener,wprowadza młodzież do drużyny,co nie robi Lucho
2
@Gaucho Mourinho wyciągnął ten klub z 1/8 finału Ligi Mistrzów, wygrał kilka Klasyków i mistrzostwo rywalizując z silną Barcą i stworzył podwaliny pod sukces Ancelottiego.
0
@Michal1995 Guardiola swego czasu byl najsilniejszy na rynku?
0
@NeymarBALONDdoR To ten co wygrał Premier League z City?
0
@Gaucho dostał klub który odpadał w 1/8 LM przez 7 lat, dotarł z nimi 3 x z rzędu do półfinału, wygrał LL zdobywając 100 pkt i pokonując Barcelone Pepa - być może najlepszy zespół w historii, stworzył fundamenty pod wygraną LM przez Anceottiego. Zrobił ogrom dobrej roboty w Madrycie.