- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
8
Sama końcówka filmiku, Messi podchodzi do Gomesa, a ten go podnosi. Jak się do tego mają te debilne artykuły, że Leo go nie lubi i nie chce go w klubie? ;D
0
@blackhawk94 Nijak, z Osasuną też z nim celebrował. Wiadomo że otwarcie go nie odepchnie nawet jeśli ma z nim na pieńku, ale człowiek, który nie lubi w jakiś sposób drugiego, nie idzie z nim celebrować bramki tylko omija go i tyle. Bo nie wierzę, że Leo poszedł tam tylko po to, by przykleić się do Pique, ma do tego wiele innych okazji, gdy nie musi też mieć kontaktu z nielubianym podobno Andre ;)
https://68.media.tumblr.com/c00ccb8d5bd516bf5f55b15cbca808c4/tumblr_op1zgzMZkk1sqz8a7o3_r1_400.gif
1
@Nigaki Według mnie ogólnie te wszystkie historie nt. ustawiania sobie szatni, sztabu i transferów pod siebie przez Messiego nie są w żadnym stopniu prawdziwe. Pomimo tego, że Leo to Bóg Piłki Nożnej, jest piłkarzem, a nie prezydentem i myślę, że wie to on, jak i cały zarząd.