- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1792 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1792 Culés
1
Bonucci zabral swojego synka na mecz Torino w sobotę, gdyż jest on wielkim fanem Belottiego
za: cwiakala
0
@darekgt01 Jego synek jest ogólnie fanem Torino, nie tylko Belottiego, ale młody jeszcze, kibicuje, bo koledzy kibicują, podrośnie, zrozumie i(mam nadzieję) zmieni zdanie:D
0
@Forza_Juve Hahaha być może, na pewno większość z tej strony będzie za Juve w końcówce LM. Ja na pewno :)
0
@Forza_Juve Ale to jest fajne, tak młody chłopaczek i kibicuje druzynie przecietnej, my jak kiedys latalismy po boiskach to zawsze byly koszulki Rivaldo, Ronaldo, Raul, Henry itp :D
0
@kuba1624 No z jednej strony tak, fajnie, że ma podejście trochę jak ojciec, w sensie, że nie tylko kasa i popularność się liczy, ale z drugiej to wychowanek Interu, obecnie wierny Juventino, dla którego derby mają bardzo duże znaczenie, ma syna, który kibicuje Toro;D
0
@Forza_Juve Głupota Interu, jakby go nie sprzedali to by mieli teraz lidera obrony a tak ich wychowanek tworzy mur nie do przejscia w Juve.
0
@kuba1624 No cóż... Taki klub... Real chyba Eto'o też oddał bez wahania... Chociaż jakby Leo wtedy nie oddali(bo jeśli dobrze pamiętam, to oni go po prostu nie chcieli, bo uznali, że nie jest to jakiś wielki talent), to pewnie sam by odszedł, bo to ambitny człowiek i raczej nie chciałby walczyć o miejsca 4-11 w lidze;D
0
@Forza_Juve Tak, Real Eto'o tez oddał lekką ręką. Na jego miejscu tez bym wolal Juve niż Inter, za dobry jest na ten klub :p
0
@kuba1624 No chociaż jak Leo do nas przychodził i walił babole jak z polskiej 2. Ligi to szczerze miałam wątpliwości czy naprawdę warto było go kupować:D Na szczęście nie ja pracuję w zarządzie:D
0
@Forza_Juve Wiesz trenerzy widza na treningach czy zawodnik ma potencjal, gdyby byl slaby to by go szybko pozegnali, a ze ktos ma słaby poczatek w druzynie to normalne. Trzeba dac czas takim zawodnikom.
1
@kuba1624 No tak, ale u Leo ten początek trwał dosyć długo:) I to często nie były jakieś drobne błędy tylko koszmarne babole:D Ale koniec końców Leoś wyrósł na światowej klasy obrońce, a Inter może już tylko żałować i to najważniejsze:)