- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1639 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1639 Culés
0
Thiago ma według whoscored średnią ocen w sezonie... 8.24, najwyższą w ekipie Bayernu i Bundeslidze. Ale mi smutno.
0
@Michal1995 A mi nie, Thiago nie rozwinął by sie u nas tak jak w Bayernie, dobrze ze odszedł, to dobre dla jego kariery było. Odszedł po sezonie 12/13.. w 13/14 grał jeszcze Cesc wyzej stawiany od Niego, kolejny rok grałby mało. Nie miałby minut sie ogrywac, a w waznych meczach nawet nie powachal by murawy
5
@shake10 No tak, świetnie że odszedł XD
0
@sewciu50 wrecz cudnie bym powiedział, z tego co wiem odszedł bo jego klauzula spadla bo nie dostał wystarczajacej ilosci minut. Thiago wtedy błyszczał momentami, ale zaliczał mnóstwo strat. Brakowało mu ogrania, nie wierze ze dostałby duzo minut w Barcelonie jakby został.
0
@shake10 Pauzowal wtedy dwa miesiące przez naderwanie więzadeł + kilka mniejszych urazów. Brak odpowiedniej liczby minut wynikał też z kontuzji.
0
@shake10 Wybacz, ale mówienie "dobrze że odszedł" to czysty idiotyzm. Ja jako, kibic Barcelony nigdy tego nie powiem. Źle że odszedł, jeden z najlepszych pomocników na świecie aktualnie.
0
@Eto'o9 R10 Oczywiscie, ale w hierarchi pomocników był czwarty (licze Cesca jako jego konkurenta, ale on i grywał na "9") i leciałaby taka historia przez nastepny sezon. Ja tylko twierdze ze w Barcelonie mogłby nie odpalic jak w Bayernie ale to tylko moje zdanie. Jego hsitoria tu mogla nie potoczyc sie kolorowo wcale
0
@sewciu50 jezeli tak to rozumiesz wybacz, dla swojej kariery zrobił dobry ruch... ja jako kibic tego klubu chciałbym ogladac aktualnego Thiago biegajacego dzis w Barcelonie
0
@shake10 grał znacznie więcej u Pepa i to w ważnych meczach oraz częściej wychodził w pierwszej 11....u Martnio grał by więcej bo on dawał szanse innym, nawet Barta grał u niego (ale go nie przekonał).
0
@Eto'o9 R10 Brak ilości nie wynikał z powodu kontuzji...było to tak zapisane, iż miał rozegrać 60% minut/spotkań wszystkich spotkań kiedy był dostępny.