- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 994 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 994 Culés
0
W sumie obiło mi się o uszy, ze na transfery będziemy mieli 120 mln, plus kasa ze sprzedaży piłkarzy, tak więc sobie pomyślałem, że łącznie będzie to ok. 200 mln:
IN:
-Bellerin (30 mln, Arsenal)
-Manolas (18 mln, Roma)
-Theo Hernandez (24 mln, Atletico)
-Thiago (90 mln, Bayern) / Verratti (100 mln, PSG)
-Coutinho (75 mln, Liverpool)
-Deulofeu (15 mln, AC Milan);
czyli łącznie ok. 250 mln
OUT:
-Mathieu (0-5 mln)
-Digne (10 mln)
-Denis Suarez (15 mln)
-Turan (50 mln)
-Munir (5-15 mln)
czyli łącznie ok. 70-80 mln
Jak najbardziej jest to do zrobienia:
MAtS/Cillessen/Masip - Bellerin/Vidal, Pique/Manolas, Umtiti/Mascherano, Alba/Theo Hernandez - Thiago/Sergi Roberto, Busquets/Andre Gomes, Coutinho/Iniesta - Messi/Deulofeu, Suarez/Paco, Neymar/Rafinha
+ Marlon, Alena.
0
@Messi1st! Oficjalnie na transfery mamy jakieś 30 mln.
5
@Messi1st! Nie wiem gdzie słyszałeś o tych 120 mln, ale ktoś Ci ładną bajkę wcisnął. Do tego bujna wyobraźnia z 80 mln ze sprzedaży zawodników.
Radzę zejść na ziemię póki jeszcze jest na to szansa.
5
@Messi1st! Manolas 18 mln? W plotkach pojawiało się 40-50 mln, to Barca go kupi za 18? tylko "xD" pasuje
1
@Messi1st! Jeszcze podobno Barca chce Lebrona Jamea kupić. Myśle, że powinno starczyć.
0
@Messi1st! Za Manolasa Roma bd żądać więcej kasy.Z Bellerinem dałbym sb spokój nie gra nie wiadomo jak i Arsenal go raczej nie puści. Thiago niedawno podpisał nową umowę więc powodzenia .. Ale wiesz też jest limit płac i mamy przedłużyć umowę z Messim więc skąd weźmiesz kasę na pensje dla tych piłkarzy ? To nie jest tak proste jak w fifie czy innej grze..
0
@Messi1st! Podobno na start mamy 25 mln. euro, chyba że to tylko tak zagrywka ze strony klubu, choć nie wydaje mi się. Początkowo mieliśmy mieć 60 mln. euro, ale jak wiadomo pieniądze z tego okienka, które teraz ma być zostały przesunięte na to rok temu, żeby kupić Gomesa. Thiago przedłużył kontrakt i mówił, że nie chce odejść, bo ma zamiar z Bayernem wygrać LM. Nie chciałbym sprzedaży Digne i Denisa. 50 mln. euro za Turana dadzą najwyżej Chińczycy, bo oni lubią przepłacać, nikt inny, a tu dużo zależy od Turka czy chciałby tam iść.
0
@matirix20 Może Kobe Bryant wróci , kibic barcy i na emeryturze :}
0
@regatta52 Nie wierz w te brednie z 30 mln.