- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1755 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1755 Culés
33
Dani Alves (12) ma więcej asyst od Lionela Messiego (10) w Lidze Mistrzów od sezonu 2012/13. Do tego Brazylijczyk wykreował więcej okazji bramkowych (27) niż jakikolwiek inny piłkarz w Lidze Mistrzów w tym sezonie.
Szkoda,że zarząd pozwolił odejść takiemu piłkarzowi jak Dani. On zasługiwał na nowy kontrakt ponieważ był najlepszym prawym obrońcą w historii Barcelony. Chyba nawet najwięcej razy asystował Messiemu. Nie dość ,że w defensywie sobie świetnie radził to w ofensywie również niczego mu nie brakowało. Wczoraj pokazał,że jest jak wino. Nic tylko życzyć mu zdobycia Ligi Mistrzów w tym sezonie!
17
@BarcaInfo Pamiętaj, że Dani motywował się tylko na te najważniejsze mecze. Każdy chciał go sprzedać za te babole z Granadą(?) Odszedł od nas jako mistrz, najbardziej utytułowany Brazylijczyk. Dla mnie najlepszy PO w historii.
2
@insp1re Alves w cały sezon 14/15 miał bardzo dobry. Zresztą 15/16 tak samo.
2
@insp1re Nie dość,że na boisku prawdziwy TOP to jeszcze również jeden z większych żartowniśi w szatni. Wprowadzał dobrą atmosferę i były po prostu pozytywnie szalony. :))
4
@BarcaInfo Fakt, świr jakich mało ;D
1
@BarcaInfo Szkoda ze już nikt nie pamięta jak przez ostatnie dwa sezony ( zwłaszcza ostatnim ) robił średnio jakieś 10 bezsensownych wrzutek na mecz
0
@staske U Lucho mnóstwo spraw jest nie tak i działa jakoś dziwnie inaczej, niż wcześniej. Szkoda, że bunt szatni dający nam tryplet tak zniekształca wielu ludziom obraz, normalnie jak z Josepem Marią Przekrętomeu... :/