- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1435 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1435 Culés
3
Wiem, że pewnie w niektórych z Was zaraz rozwinie się potrzeba krytyki tego co napiszę ale chciałbym by zwyczajnie była to moja opinia rzucona w eter.
Wiele się mówi o nowym trenerze, ja mimo, że ten sezon może okazać się najgorszy od momentu przyjścia LE to chciałbym by ten trener z nami pozostał. Wiemy, że już to nie jest możliwe. Więc liczę na Unzue. Drużyna przeszła moim zdaniem przebudowę w tym roku. Zmiana taktyki, nowi gracze, ultra ofensywne nastawienie, a przecież już na początku kadencji LE mówiło się że drużyna gra o wiele bardziej bezpośrednio. Drużyna ewoluowała i mam nadzieję, że Unzue będzie w stanie kontynuować i zakończyć ten proces. Nawet jeśli w tym sezonie zostaniemy z PH to mam wielkie nadzieje na przyszły sezon. Widząc co robi Ney, jak gra znowu Messi. Są także inne nadzieje: Sergi Roberto, Alena oraz dwie inne które wynikają z moich obserwacji. Strasznie liczę na to że pełnię możliwości pokaże Gomes i Digne.
Z wielką przyjemnością oglądam końcówkę tego sezonu mimo iż zależymy od Realu. Odpadnięcie z LM też boli ale na tę drużynę patrzy się z przyjemnością. Wczorajsza frekwencja także o tym świadczy. Aż żałuję że nie mogę pojechać na Camp Nou i zobaczyć gry Barcy Enrique w ostatnich ich tygodniach. Niestety jedyne co mi dane było zobaczyć to przegrany w zeszłym sezonie mecz z Valencia na Camp Nou.
3
@prokofiew Kolejny sezon LE to byłaby już tragedia widać wypalenie a skoro on sam mówi o odpoczynku to raczej go potrzebuje
1
@prokofiew Ten proces już się kończy a obecnie jedzie on na oparach.
1
@prokofiew Unzue to bedzie marionetka w rękach gwiazdeczek - Neymara, Pique, itp.
1
@puxol Messi będzie ustalał skład i takie tam inne stare śpiewki spiskowców.
1
@prokofiew Moim zdaniem potrzeba kogoś nowego który swoją świeżością i charyzmą i umiejętnościami taktycznymi poprowadzi ten zespół po najważniejsze trofea. I nie koniecznie widze tu Valverde. Musi być nowy pomysł z zachowaniem naszego DNA, czyli kontrola gry, piekne wymiany piłek. Dobrze by bylo gdyby trener potrafil dobrze ustawic defensywe i żeby stałe fragmenty gry byly naszą bronią a nie bolączką ;)