- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
CLS63AMG
8
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
1
Szkoda tego meczu, nieźle nasi grali:( Było tak blisko... I to podanie Michała Jureckiego, że on! Tak doświadczony zawodnik... Chyba nie pamiętam wielkiego turnieju bez udziału naszych(ręczną oglądam regularnie od około 2006r), ale już od dłuższego czasu trzeba było być na to nastawionym... Smutno będzie w styczniu, ale w tej kadrze jest potencjał i wierzę, że kiedyś będą osiągać sukcesy na miarę Starej Gwardii(choć dla mnie już takiej repry nie będzie)
0
@Forza_Juve pamietasz jak 2 lata temu ograliśmy francuzow? Jeden z najlepszych meczów naszej kadry w ostatnich latach a teraz ledwo remisujemy z Białorusia. To co bylo 4-5 lat temu długo sie nie powtorzy. 3 lata temu był niedosyt po brązie MŚ a teraz nawet nie zakwalifikujemy sie nigdzie :(
0
@katalonczyk987 Pamiętam, tylko Francuzów ograliśmy rok temu na Euro w Polsce;) a niedosyt był 2 lata temu w Katarze;D Jeszcze jest 2017;D Ale masz racje, jeszcze niedawno to nasi byli drużyną ze światowej czołówki i każdy się nas bał, a drużyny pokroju Białorusi nie były dla nas żadnym wyzwaniem, za cele nie stawiało się awansów na duże imprezy, my tam jeździliśmy po medale... ja jeszcze pamiętam czasy Wenty i ogromny niedosyt po finale z Niemcami, ale to już dawno temu:) W ogóle mam wrażenie, że to tamte czasy Wenty ciągneły tą reprezentacje do teraz, że tamci zawodnicy byli absolutnie najlepsi, że oni uczyli tego wyjątkowego stylu tych nowych, ale to z czasem umierało, bo kolejno odchodzili, kończyli kariery, teraz reprezentacyjne kariery zawiesili ostatni z nich i Dujszebajew będzie musiał budować wszystko od nowa, a w Kielcach pokazał, że potrafi zbudować drużynę z wielkim sercem i wartościami i liczę na niego, mam nadzieję, że dadzą mu wystarczająco dużo czasu, bo taka rewolucja może trochę potrwać... Ale dla mnie już nie będzie nikogo takiego jak Szmal, jak Bielecki, Lijewscy, Jureccy, Siódmiak i ogólnie jak Stara Gwardia, bo to właśnie przez nich pokochałam tą drużynę:) Ale wierzę, że ta młodzież za jakiś czas też będzie czołówką Europy:)