- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1582 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1582 Culés
0
Niektórzy za bardzo wierzą w Seville która zagra dzisiaj bez kilku podstawowych zawodników plus to
że oni nie będą grać dla Barcy na śmierć i życie. Chciałabym aby oni wygrali ale nie zdziwię jak ich Real gładko rozjedzie. Na dodatek nasz mecz z Las Palmas nie jest gwarancją 3 pkt więc bardziej naszym meczem powinniśmy się martwić i jak gramy w tym sezonie na wyjazdach.
Nadal jesteśmy w szanse o majstra ale i tak jesteśmy w frajerami w ilości nie wykorzystanych szans od Realu.
1
@Indyczka Sevilla już o nic nie gra, w dodatku mają żałosną formę, na remis mogłoby nie wystarczyć a co dopiero na wygranie z Realem na Bernabeu. Ja jestem pesymistą w tej kwestii.
5
@Indyczka Zauważ że real w ostatnich miesiącach często wygrywał u siebie 2-1 nawet z drużynami zdecydowanie słabszymi niż sevilla także dzisiaj nie zdziwiłbym się gdyby skończyło się jakimś remisem albo porażką realu. Sampaoliemu może uda się zmotywować drużynę na real.
7
@Indyczka Na mecze z Barcą czy Realem takie drużyny jak Sevilla potrafią się podwójnie zmotywować, więc ja bym ich nie skreślał
0
@raquLec Nie skreślam ale nie zdziwię jak Real wygra. A my też nie możemy zawalić bo każdy pisze o meczu Sevilli a my też łatwo nie będziemy mieć.
0
@Indyczka bez kogo dziś zagra Sevilla?
0
@Indyczka Sevilla może powalczyć jeszcze o bezpośredni awans do LM.
Aczkolwiek nie nakręcam się bo bardziej jestem pewien tego, że dostaną manitę... niż urwą pkt Realowi.
Jak nie ugramy nic w La Lidze to będzie sobie można pluć w brodę. Własne głupie straty pkt gry Real się potykał. Zremisowane pierwsze Gran Derbi u siebie nie zapominając o kradzieży z Betisem itd...
0
@SinMistico O dziwo Real lepiej gra w tym sezonie na wyjazdach a u siebie nie wygrywa wysoko.
0
@hoeniker Nieobecni: Tremoulinas, Mariano, Iborra, Nasri, Sarabia, Escudero, Ganso, Rami.