- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
9
Oglądajcie naszego podstawowego PO w przyszłym sezonie,potrzebny nam jedynie w miare tani zmiennik i wydanie dużego hajsu na typowego Xaviego czyli na pozycję numer 6 bo tam jest największa luka.
19
@Damian11 Ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego Lucho tak zajechał Roberto podczas gdy miał do dyspozycji Vidala, gdy ten jeszcze był zdolny do gry.
9
@Damian11 Zmiennik na PO gra w Barcelonie B. :)
3
@Damian11 Jakby się uprzeć możemy wszystkie pozycje załatać zawodnikami których mamy i ewentualnie kupić solidnych zmienników. Na PO - Vidal, a jako rezerwowy właśnie Palencia i na pozycję Xaviego Roberto + jako zmiennik Rakitić.
0
@KamQiX Ja bym kupil Sancheza na obronę, Coutinho na pozycje Iniesty a gdy trzeba to alternatywa dla Neya i włączył do drużyny Palencie.
0
@GenerałXavi Chodziło mi głównie o to, że nie musimy kupować nikogo do pierwszej 11. Jako zmienników przydałoby się kilka nazwisk. Uważam, że Inieste z powodzeniem może zastępować Denis, a jeśli nie to na tą pozycje można by kogoś ewentualnie kupić jako zmiennika dla Andresa, który nie ma jeszcze 36 lub więcej lat, a "dopiero" 33, więc może z powodzeniem grać jeszcze w pierwszej jedenastce, a my musimy spokojnie poszukać dla niego jakiegoś następcy.
Jakbym miał napisać jak chciałbym żeby wyglądała Once de Gala w przyszłym sezonie to wyglądałoby to jakoś tak:
Ter Stegen - Vidal, Pique, Umtiti, Alba - Roberto, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar. I uważam, że żadnego topowego zawodnika nam nie potrzeba, bo ich mamy. Potrzeba solidnych, młodych zmienników którzy w przyszłości mogą wskoczyć do pierwszej jedenastki i tyle.
1
@Damian11 Przy jego drugiej bramce dalej mam ciary :D Mam nadzieję że w przyszłym sezonie bedzie grał w podstawie. Oczywiscie jeśli bedzie prezentował forme z przed kontuzji.