- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
36
Znalazłem dość istotny filmik pokazujący ,że jednak Alba BYŁ faulowany w polu karnym w meczu przeciwko Eibar: https://x.com/Messi5B/status/868120451729551361
Polecam obejrzeć!
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BarcaInfo Ty tak poważnie?
0
@BarcaInfo No powiem Ci, że ciekawy filmik. :) Byłem jednym z tych, którzy sądzili, że Alba chamsko zasymulował i byłem na to za niego bardzo wkurzony, a tu proszę jednak kontakt był. Co prawda nie był to jakiś mocny faul, po prostu draśnięcie, ale jeśli wziąć pod uwagę, że Alba był w biegu, to rzeczywiście mogło to spowodować taki dziwny upadek i złe postawienie stopy przy strzale. :)
5
@BarcaInfo Ale propaganda :-D
0
@BaroPodertos Też uważałem ,że Alba symulował,ale czytając hiszpańskie Twittery była właśnie mowa,że Alba był faulowany i w końcu znalazłem te filmik,który to świetnie obrazuje. :)
0
@BarcaInfo 'Widać ewidentnie ,że skrobnął mu tzw "marchewkę" a to przecież w biegu wytrąca piłkarza z równowagi. Dlatego Alba był tak zdziwiony
0
@BarcaInfo Sam wyśmiałem arbitra a tu jednak ziarnko prawdy jest. :)
1
@BarcaInfo Jestem ciekawy jak wyglądałaby ta sytuacja, gdyby była wtedy możliwość weryfikacji tego faulu przez sędziego. Wiadomo, że sędzia nie miałby tyle czasu, żeby zobaczyć ten faul z każdej perspektywy. I moim zdaniem nawet jakby pokazać kilku sędziom powtórkę tej sytuacji, to część, by odgwizdała karnego, bo kontakt był a część nie, bo upadek był na tyle dziwny, że pewnie część zinterpretowałaby to za mocne szukanie karnego i w ogóle. :)
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@BarcaInfo Skoro 17 podnosił ręce to musiał być kontakt. Duża liczba zawodników tak robi po kontakcie z przeciwnikiem a gdy ten upada