- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1986 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1986 Culés
1
Czyli jak kupujemy Semedo to nici z transferu Azpilicuety ?
15
@BarcaFan02 Najwyraźniej. Będziemy mieć jeszcze Vidala. Nie potrzeba nam trzech prawych obrońców.
3
@BarcaFan02 Myślę że lepiej kupić Semedo
4
@BarcaFan02 przecież na Azpilicuetę było z e r o szans. Zwykła plotka bez cienia nadziei na zrealizowanie
1
@Indyczka Ale 3 lewych obrońców to już nasz klub potrzebuje. ;-)
Denerwuje mnie ta polityka transferowa.
11
@BarcaFan02 Kupimy Semedo i Azpiego. Ich zmiennikiem będzie Sidibe i kupimy też Bellerina, by Messi miał zmiennika, a jakby Roberto poszedł do pomocy, to kupimy Walkera. Oczywiście Palencia w 1 drużynie.
1
@MasterKrzych Przecież Barcelona ma dwóch lewych obrońców, no chyba że o czymś nie wiem.
1
@sewciu50 Tak, ale mówiło się, że chcą kupić jeszcze jednego.
7
@MasterKrzych Nie przyjdzie do nas żaden lewy obrońca. Zostanie Digne i Alba. Media muszą nakręcać plotki transferowe. Nie łykajcie wszystkiego jak pelikany. Digne jest dobrym zmiennikiem a nie wierzę że klub go sprzeda po roku czasu.
Chyba że przyszedł by Grimaldo za Digne ale mała nadzieja.
1
@Indyczka Napisałem to co słyszałem na tej stronie zresztą. Sorry jeśli to nieprawda i uwierzylem w jakąś głupią plotkę.
3
@MasterKrzych Rozumiem. Każdy wstawia jakąś informacje ale nie każda jest prawdą. Zwłaszcza że nie potrzebujemy wzmocnień na lewą obronę.
1
@BarcaFan02 a poco 2 piłkarzy na tą samą pozycje?
1
@MarioVeB! Wolałbym Azpilicuete ograny doświadczony i może występować w każdej pozycji w obronie a o Semedo nie mogę nic powiedzieć bo nigdy w akcji go nie widziałem