- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1647 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
73
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Dari0G
25
@Karol145 Wiesz co? Kiedy tak czytam Twoje wpisy, kiedy to rozpaczliwie usiłujesz wmówić... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
draxidox
1
Konfederacji się stolik wywrócił i telefonu brak xDhttps://x.com/SzJadczak/status/206906344008624... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1647 Culés
1
Pytanie do osób, ktore obrone mają juz za sobą (licencjatu/magisterki). Uczyliscie sie sensownie do obrony? Mam zakres 80 zagadnien z calego toku studiow i gdy opracowalem je sobie wyszlo mi 50 stron a4, z czego znaczna czesc stanowia jakies finansowe definicje - trudne do wykucia badz przelozenia na prosty jezyk. Jak wygladalo wasze przygotowanie do obrony?
4
@al Fayed Ja jestem zarówno po jednym jak i drugim. Tez było u mnie dużo zagadnień do nauczenia i niestety trzeba to wkuc na pamięć. Bo nie wiesz które pytanie dostaniesz a nie daj Boże dostaniesz coś co olejesz i co wtedy? Jeśli nie chcesz się uczyć aż tyle, to po prostu zrób selekcję i co jest ważniejsze to naucz się a to co wg ciebie czy innych mniej ważne naucz się ze 2 zdania o tym, żeby w razie czego coś powiedzieć a nie nic. U mnie to było prościej albowiem promotor poszedł nam na układ i wybrał po 3 pytania na głowę aby nie uczyć się wszystkiego :)
1
@al Fayed Ja z tego co pamiętam to miałem dużo mniej zagadnień do nauki dzięki życzliwości promotora, więc nauczyłem się ich po prostu. Nie chce skłamać, więc dokładnej liczby nie podam, ale było ich mniej niż 25. Obrona przebiegła więc spokojnie.
1
@al Fayed moje wyglądało następująco: pytanie z pracy dyplomowej a następnie otrzymałem 60 zagadnień do opracowania oczywiście nieoficjalnie :) na które przeznaczyłem 3-4 zdania nie więcej. Komisji bardziej chodzi o to czy rozumiesz dane zagadnienie nie chodzi o definicje tylko o ich zrozumienie tak było w moim przypadku.
0
@fart U mnie wprowadzili losowanie z kartek danego pytania, co wykluczylo jakakolwiek pomoc ze strony promotora :(
0
@al Fayed ale u mnie również było losowanie i tak jak napisałem ci na priv opowiedziałem własnymi słowami i było dobrze
1
@al Fayed Proponuje skrocic te 50 stron jak tylko najbardziej sie da. Niestety musisz znac odpowiedzi na wszystkie pytanie. Fragmenty ktorych nie zapamietasz bo sa ciezkie umiejetnie wyrzuc tak zebys mial pojecie na kazde z zagadnien. I tu uwaga 2 pelne dni nauki to za malo wez sie lepiej wczesniej do nauki :D