- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1996 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1996 Culés
0
Ktoś ogarnia mniej więcej sprawy komputerowe? xd
https://iv.pl/images/42009418089285887041.png
W opcjach rozruchu to jest, co powinno być zaznaczone, 0 czy jakaś wartość? Jakby ktoś u siebie mógł sprawić to też będzie spoko :((
PS Nie znalazłem odp w google. ;/
0
@GenerałXavi msconfig w uruchamianie i wyskoczy te okienko no i potem zakładka 'rozruch' i opcje zaawansowane.
1
@Barwindg Myślę że tak, rozumiem że to jest domyślna (0)? Jeśli tak to raczej jest dobrze, ale nie jestem w 100% pewien.
0
@GenerałXavi Właśnie lapek przy włączaniu jest wolny jak Mertesacker dlatego szukałem czegos :D Chyba sam jednak tego nie ogarnę, bo na serio jeszcze cos rozwale
0
@Barwindg Jeśli chcesz żeby Ci się szybciej uruchamiał to A) zainwestuj w dysk SSD B) Jeśli partycje (Litera C:) masz na dysku HDD czyli zwykłym to go zdefragmentuj C) Jeśli masz Win10 włącz fastboot (powinien być włączony domyślnie) - https://www.tenforums.com/tutorials/4189-turn-off-fast-startup-windows-10-a.html
D) Sprawdź czy może masz nie potrzebne programy które uruchamiają się przy starcie systemu F) Pomyśl czy może czegoś ostatnio nie instalowałeś, w szczególności sterowników/programów sprzętowych od producenta - pamiętam kiedyś tuż po przeinstalowaniu kompa (Win7) i zainstalowaniu starowników i oprogramowania producenta do płyty głównej nagle Win7 zaczął długo "myśleć" przy logowaniu, okazało się że winny był jeden program Gigabytea który zainstalowałem z ich płyty a którego zupełnie nie potrzebowałem.
0
@dontripe Myślę że chodzi o dysk, użycie cały czas mam 100procent, nawet jak nie mam uruchomionych żadnych programów :/ postawie system na nowo może coś pomoże