- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1486 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1486 Culés
2
Neymar:
- ''Lucas Lima? Szanuje go,jest on dobrym przyjacielem. Myślę że byłby szczęśliwy wszędzie tam gdzie by zagrał. Mam nadzieje,że Lucas przyjdzie do nas,będzie to dobre wzmocnienie dla Barcy. Tylko jego agent i sam Lucas wie co jest dla niego dobre. Ja go zachęcam ,żeby dołączył do Barcelony. Jeśli dołączy do nas to przywitam go z otwartymi rękami.'' [FCBW]
Wiele tutaj osób nie jest zadowolona,że ten piłkarz miałby dołączyć do nas. Obstawiam,że to ma związek ze sprowadzeniem Neymara. Cóż, jeśli ma przyjść za darmo to możemy na nim zarobić. Podobno kluby z Chin się nim interesują więc moglibyśmy go tam sprzedać za dobrą sumę. Wiem,że zarząd nie robi jakiś świetnych interesów ale kto wie,jak za darmo to można zaryzykować. I nie piszcie ,że to drugi Douglas bo osoba,która śledzi Ligę Brazylijską pisała,że to jeden z najlepszych piłkarzy tamtej ligi i walczyły o niego kluby europejskie więc byle kim nie jest.
0
@BarcaInfo Jak za darmo to może i ok, ale będzie zabierał minuty takim piłkarzom jak Denis czy Alena.
11
@BarcaInfo Neymar to by każdego przyjął z otwartymi rękami
6
@KamQiX To jest właśnie duży (-) w tej sprawie. Bo taki Alena potrzebuje tych minut tak samo Denis. A dobrze wiemy,że posiadamy w kadrze kilku pomocników i trzeba dzielić między nimi te minuty. Zobaczymy co z tego wyjdzie,oby tak jak napisałeś młodzi na tym nie cierpieli. :)
0
@BarcaInfo Za darmo... Ma mieć taką samą pensję jak Alba. Po za tym będzie zabierał minuty Denisowi, Alenii...
0
@PiotrekVeB *każdego Brazylijczyka
0
@BarcaInfo Wyobraź sobie teraz konferencję Bartka, który mówi..
Staraliśmy się o transfer Verrattiego, ale PSG chciało za dużo pieniędzy, dlatego zerwalismy negocjacje, wiedząc że Lucas do nas dolaczy. To była nasza alternatywa. Trzeba pogratulować Robertowi, bo zrobił transfer, jakiego nikt się nie spodziewał :D Lucas to poziom Verrattiego, zakończył :)
0
@BarcaInfo Po wprawadzeniu nowego podatku w Chinach 100% od kwoty transferu, juz nikt nie pojdzie tam za duza kase... Skonczylo sie