- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1559 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
114
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Danny Gaucho
10
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1559 Culés
31
Leo Messi obchodzi dzisiaj 30 urodziny,o to historia małego Messiego za czasów gry Newell's Old Boys i jego ładny gest:
Carlos Marconi,pierwszy trener Leo Messiego w zespole Newell's Old Boys przypomniał, jak pewnego razu mały Messi wzruszył go do łez swoim gestem. Marconi miał zwyczaj nagradzać oraz motywować Messiego jego ulubionymi ciastkami. Leo dostawał jedno ciastko za gola strzelonego nogą i dwa za gola strzelonego głową. Po jednym z rozegranych spotkań,Messi dostał od swojego opiekuna 6 ciastek za 6 bramek. Niespodziewanie mały Leo podzielił swoją nagrodę pomiędzy kolegami z drużyny i sam został bez nagrody (w ekipie było 7 chłopców). Jak opowiada Marconi ''Tamtego dnia płakałem widząc gest Leo. To, że 7-letni chłopiec,szalejący za tymi ciastkami zrobił coś takiego dla swoich kolegów,pokazywało klasę osoby jaką miał się później stać. On zawsze myślał o innych.'' :)))
12
@BarcaInfo z tymi ciastkami pamiętam też inną historię.
Faktycznie Leo dostawał 1 ciastko za gola, jednak strzelał ich tak dużo że trener powiedział mu że od teraz będzie dostawał 2 ciastka za gola głową. Z racji tego że Messi był bardzo niski to praktycznie nie strzelał z główki. Jednak gdy Leo się o tym dowiedział zgodził się na to i w najbliższym meczu gdy już strzelił kilka goli, wziął piłkę w połowie boiska, minął wszystkich rywali i bramkarza i będąc sam na pustą bramkę podbił sobie piłkę do góry i głową skierował ja do bramki. Po czym z uśmiechem spojrzał na trenera i pokazując 2 palce powiedział do niego "2 ciasteczka"