- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1391 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
42 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
36 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1391 Culés
3
Bayern i Manchester City włączają się do walki o Dembele.
9
@Croocers Mam nadzieję, że Dembele nie rzuca słów na wiatr i znajdzie się u nas.
3
@Croocers Niech się włączają Dembele wyraźnie mówił gdzie chce grać , przynajmniej zobaczymy czy jego słowa mają jakoś wartość
0
@Croocers W transfer do City nie wierzę bo mają zbyt dużo grajków w ataku. Jeśli chodzi o Bayern, to tradycyjnie chcą wziąć kogoś ze swojej szkółki z Dortmundu.
0
@Jojko "Francuski portal donosi o tajemniczym spotkaniu Demebelego z trenerem Obywateli, Pepem Guardiolą, dla którego zawodnik zdecydował się przerwać swój urlop.
Do rozmów miało dojść w Manchesterze, a Guardiola wraz z kilkoma pracownikami klubu mieli opowiadać zawodnikowi Borussii o projekcie City.
Dotychczas oficjalnie nie zdementowano tych informacji."
Źródło: le10sport.com
0
@Croocers Czytałem wcześniej tego newsa. Niemniej jednak uważam, że jest on na tę chwilę City zupełnie niepotrzebny, przeciwnie do Bayernu ze starzejącym się Robbenem i Ribberym. W tym drugim przypadku chęć pozyskania zupełnie zrozumiała.
3
@kkbarca A myślisz, że będzie czekał do usranej śmierci na ruch Barcelony? Mam nadzieje, że mimo wszystko jeśli nie w tym letnim okienku to w następnym musi być nasz.
0
@Croocers Włączać to oni się mogą do ruchu drogowego :D
2
@PheNOmeN Tutaj niektórzy myślą, że Dembelson będzie czekał, aż Barcelona łaskawie uzbiera parę groszy w skarbonce na jego zakup. A może za rok będzie miał kontuzję i nikt go nie kupi? Woli teraz gdzieś przejść. ;)