- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 886 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 886 Culés
1
Denis Suarez dzisiaj na ławce po raz kolejny - odpoczywa oszczędzając siły na tournee Barcy po USA, dla którego zrezygnował nawet z wakacji.
1
@whiketh A czego ty się spodziewałeś? Ceballos, Saul są dużo lepsi.
0
@PheNOmeN Był to sarkastyczny post mający otworzyć oczy ludziom, którzy tutaj piszą o szansie dla Denisa w Barcelonie. Nie nadaje się ten człowiek do gry w naszym klubie, a to co wydarzyło się podczas ME U21 wybitnie to potwierdziło.
1
@PheNOmeN Saul tak, ale Ceballos? Denis juz pokazal ze ma znakomite umiejętności( podstawowy zawodnik Villarealu, ktory walczyl o 4 miejsce w PD). Potencjal znacznie większy ma Denis, oczywiscie to jest moja opinia
0
@whiketh Denis jest cienki jak widac i nawet do u21 grzeje ławe. MAm nadzieje ze Ernersto nie bieze go pod uwage jesli chodzi o przyszly sezon.
0
@FCB24 no własnie zawodnik Villarealu, w barcelonie nie pokazał za wiele
0
@matesfcb93 Zadownik Villarealu, ktoey walczyl w LE, walczyl o awans do LM, a Ceballos dobry sezon w Betisie, druzynie ktora szalu nie robi. W Barcelonie nie pokazał za wiele? Grajac co 5 mecz i wchodzac na 15min to i Iniesta nie pokazał by za wiele
0
@FCB24 Zawodników przede wszystkim wybiera się do składu patrząc jak radzi sobie na treningu, później w meczu trener widział że jest słaby i tyle mam nadzieję że Ernesto też to widzi ...
0
@matesfcb93 To jak wytłumaczysz sytuacje z Andre Gomesem, ktory grał znacznie czesciej, a jeszcze gorzej? Myslisz ze tu nie decydowala cena kupna piłkarzy?
0
@FCB24 Nie myślę że nie, ja szanuje twoje zdanie ale moim zdaniem Denis jest cienki, na Villareal to może jest ok ale nie na barce :)