- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 920 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 920 Culés
0
Dilaver, Situm, Rekels, De Marco, Gytkjaer, Barkroth, w najbliższych dniach Vieira z Pacos De Ferreiry. Lech buduje skład na zagranicznych graczach. Jest to może inwestycja krótkoterminowa, może na jakieś góra 3 sezony, ale próżno szukać w polskiej lidze piłkarzy o podobnej jakości za takie ceny. Cieszy też wykupienie Makuszewskiego z Lechii. Zawodnik niby nie pokazujący jakiś niesamowitych umiejętności, ale chyba stabilniejszy jeśli chodzi o fromę niż np. Pawłowski (no on miał stabilną formę w ostatnim sezonie, idealną na ławkę albo rezerwy). Wczoraj Poznaniacy też pokazali jak powinny wyglądać pierwsze rundy el. europejskich pucharów w wykonaniu polskich drużyn. Formalność, pokaz siły, bez straty gola. 7-0. Już nie takie Żalgirisy naszym zespołom zagrażały, więc trzeba się cieszyć z tego wyniku.
0
@krzychu1526 To jeśli my cieszymy się, z takiego wyniku w I rundzie to za kilka lat będziemy cieszyli się z zwycięstwa z owcami z zagrodzie. To wstyd, że Polskie zespoły zaczynają od I rundy i żadne wyniki po 20-0 tego nie zmienią.
0
@krzychu1526 A na podstawie czego oceniasz jakość sprowadzonych piłkarzy ? Zauważyłem że od naszej ligi wystarczy sprowadzić kogoś za granicy i od razu każdy jest zadowolony mimo że każdy z tych piłkarzy to zagadka.
0
@fart A co mam płakać?
0
@krzychu1526 tego nie napisałem, wydaję mi się, że na tym poziomie liczy się tylko awans
0
@fart Czyli mają przegrać? Żeby w przyszłości zaczynali w późniejszych rundach, to teraz muszą wygrywać i każde zwycięstwo cieszy, ponieważ daje punkty do rankingu.
0
@kamilo0066 napisałem wyżej, że liczy się tylko awans
0
@fart No to o co Ci chodzi? Mają wygrywać po 1-0 z Macedończykami? Mnie cieszy, że wygrywają pewnie, bez żadnych wątpliwości...