- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1778 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1778 Culés
4
Pewnie zostanę zjedzony, ale uważam że naszym największym problemem aktualnie jest Busi. Defensywny pomocnik wręcz wymarzony pod taktykę gdzie ma się 80 % posiadania piłki i nie trzeba o nią walczyć, ale kiedy dochodzi do sytuacji gdzie Barcelona ma posiadanie na poziomi 50 -60 % co mecz, Busi nie zdaje egzaminu, on za bardzo nie biega, nie walczy, nie pośle dalekiej piłki, on jest idealny do wychodzenia spod pressingu, kiedy ma obok siebie dwóch środkowych pomocników technicznie na najwyższym poziomie, trenerem jest Guardiola a taktyka to tiki taka. Spokojnie moglibyśmy kupić przypuśćmy Coutinho a Inieste cofnąć na rozegranie, ale w tym momencie nie mamy żadnego walczaka w środku. Z powodu Busquetsa niezbędna jest w naszej ekipie taka postać jak Rakitić w formie, ktoś kto biega i walczy nawet jeśli nie jest technicznym asem, nie możemy pozwolić sobie na dwóch kreatorów w środku bo nasz defensywny w pressingu jest raczej mierny i któryś z wysuniętych wyżej pomocników musi przejąć jego rolę.
7
@Dynak Oj chyba sie nie wyspałeś xdd
0
@Dynak Masz sporo racji ale Busquets jest niepodważalną postacią w środku pola Barcy. Zgadzam się z Tobą, że potrzebny jest walczak i jak sam napisałeś mamy Rakiticia, którego często się nie docenia aczkolwiek ostatnimi czasy nie był w formie i trzeba poczekać co pokaże w tym sezonie. Masz sporo racji ale nazywanie Busiego problemem jest karygodne ;)
2
@Dynak Też miałem takie odczucia w niektórych meczach FCB gdzie trzeba było twardej walki, biegania to Busi trochę wymiękał. No i czasem te jego kółeczka przed polem karnym przyprawiały o zawał serca.
2
@Dynak Fakt, że ktoś za Busiego i Inieste musi nadrabiać w pressingu, ale Busi ma taką cechę, która nie jest aż tak widoczna
1
@Dynak Busquets gra bardzo mądrze, ustawia się, dużo widzi i myśli na boisku, zgadzam sie że trzeba walczaka, Rakitic w formie był idealny, patrz 2015rok ;) musi być zachowana równowaga ;)