- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
4
Jakie są Twoje ulubione piosenki?
Ja to prócz kawałków od JWP/BC (rap) słucham też innych gatunków, nie ograniczam się do jednego i moimi ulubionymi to:
Queen - Somebody To Love, Queen - Bohemian Rhapsody, Queen - Under Pressure, Queen - Don`t stop me now, Survivor - Eye Of The Tiger, Bon Jovi - Livin' On A Prayer, Bon Jovi - You Give Love A Bad Name, Hall and Oates - Out of Touch, Europe - The Final Countdown, Modern Talking - Cheri Cheri Lady. Jeszcze w mojej składance ulubionych piosenek są utwory Eminema. Nie są to wszystkie piosenki, bo uwielbiam jeszcze wiele innych.
Zauważyłem, że ostatnimi czasy wolę posłuchać piosenek z lat 80tych i 90tych, gust muzyczny z wiekiem mi się zmienił :D
+bardzo fajna reklama od Heinekena
2
@DaPi Pink Floyd - Echoes, Death - Voice of the Soul, Van der Graaf Generator - Arrow, David Bowie - Moonage Daydream, Metallica - Call of Cthulhu, Chopin - Revolutionary
Ale można tak w nieskończoność wymieniać :D
0
@DaPi ostatnio Coldplay everglow i Coldplay aliens. Ale to zależy od nastroju.
2
@DaPi Pink Floyd - Several Species of Small Furry Animals Gathered Together in a Cave and Grooving with a Pict
1
@DaPi Queen - Bohemian Rhapsody, Beat It, Thriller (MJ). Nutki z 80 i 90 najlepsze, też od jakiegoś czasu wole posłuchać takich, w szczegolnosci Queen i MJ. Od jakiegoś czasu słucham dużo The Weeknd, album Starboy fajny. Z kobiet Adele i Sia. Co do MJa to powiem jedno - legenda i tyle, mogę słuchać ciągle, Queen z resztą podobnie.
0
@DamianVeB11 Też lubię czasami Króla Popu włączyć na sluchawki.
0
@DaPi Spoko też Drake, Hotline Bling, Energy. Posłuchaj sobie The Weeknd Starboy (ogólnie album). Szczególnie nutka I feel it Comming mocno podchodzi pod kawałki MJa, jeszcze ten Daft Punk...
0
@DaPi Comfortably Numb, Estranged, Hotel California, For The Love Of God, Tender Surrender, Cliffs of Dover, Don't Stop Me Now, Wish You Were Here, You're Crazy, Used to Love Her, Black Dog, Rock and Roll, All Along the Watchtower, Space Oddity, Salt of the Earth, The Joker, Paint it Black, Let It Be i to chyba wszystko ostatnimi czasy na co mam ochotę, oczywiście to wszytko się zmienia,