- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
74
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Karol145
0
@Dari0G daj cos sensownego, a nie znów personalia, nie interesuje mnie to. Zawsze gdy Dana partia... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
10
1. Neymar rok temu przedłużył kontrakt, wcześniej jego klauzula to było 190 mln
2. Neymar zarabia w Barcelonie ponad 50 mln brutto (25 mln euro netto)
3. Zarząd Barcy potwierdził, że wraz z transferem "40 mln euro trafiło na konto N&N" - a więc dla firmy Neymara i ojca Neymara
4. Zarząd potwierdził także oficjalnie, że Neymar otrzymał "10 mln z tytułu premii transferowej (bonus przy podpisaniu kontraktu) i 44 mln gwarantowanej pensji dla zawodnika" (w kolejnych latach)
5. Barca na ten moment wydaje 66% przychodów na pensje. Klub nie był w stanie dać 50 mln premii Messiemu od razu ze względu na limit 70%, dlatego jest to rozłożone na 3 roczne raty. Ciężko więc będzie proponować Neymarowi więcej, rok temu przedłużał
6. Wielu rzeczy wciąż nie wiemy, nie znamy np. bonusów ostatniego przedłużenia, do tego transfer mimo zapewnień zarządu nie wydaje się tak "oczywisty" i "transparentny" - w końcu mocno interesowała się nim prokuratura.
źródła:
http://www.fcbarca.com/53575-neymar-kosztowal-571-mln-euro.html
http://www.fcbarca.com/78055-rekordowe-przychody-barcy-w-wysokosci-708-milionow-euro.html
http://www.marca.com/en/football/barcelona/2016/07/02/57776a8b468aeb64478b45a6.html
0
@hoeniker Po co nam Neymar z jeszcze większą pensja? To nie jest zawodnik którego nie da się zastąpić.
2
@Cvzx Mam wrażenie ze jest..nie ma zawodnika o takim profilu, ktory jest tak dobry.
Dembele jets fantastyczny mimo ze to nie ta półka, ale i.tak jets nie.do.wyciągnięcia
1
@hoeniker On nie zarabia przypadkiem 15/16 mln za sezon netto?
0
@ArterkHD Dembele jest 5 czy 6 lat młodszy. Wg mnie ma większy potencjał niż Neymar.
0
@Tomicco taką kwotę znalazłem, jest w źródle info, tak samo było na ESPN, goal.com, nawet na katalońskim Sporcie było 25 mln netto (informacja, że Neymar odrzucił rok temu ofertę PSG, gdzie rzekomo miał dostać 40 mln euro netto)