- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 687 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 687 Culés
5
Osobiście uważam, że transfer Neya to tylko plotki. Skończył sie serial z Verrattim wiec potrzebują czegoś nowego.
Inna kwestia to fakt ze PSG juz wcześniej obiecalo ze w przypadku próby wyciągnięcia Verrattiego, zacznie starania o Neya. Do samego transferu pewnie nie dojdzie, jednak postraszyc trochę postraszą.
A sam Ney milczy bo ma to pewnie gdzieś. Oni przecież nie czytają tych szmatławców. Choć nie zdziwiłbym się gdyby ojczulek chciał coś na tej sytuacji ugrać.
Uważam że Ney jest w tej chwili warty więcej niż 220mln. Nie tylko piłkarsko ale na razie głównie wizerunkowo. Nie chcę nikogo obrażać ale ktoś kto mówi że Barca nie potrzebuje Neya albo że za te 220mln to powinniśmy go oddać z pocalowaniem ręki to jest ślepy lub nie chce widzieć ze to przyszły najlepszy zawodnik na świecie, ktory będzie zdolny prowadzić te drużynę do zwycięstw.
0
@prokofiew Czy ty naprawdę uważasz ze Neymar o niczym absolutnie nie wie i stad to milczenie ? XDD
Milczenie wynika z tego ze coś jest na rzeczy(ale nie tylko milczenie o tym świadczy) i się zastanawia co zrobić
0
@barcaclue97 Jeśli to plotki to pewnie nie wie. On jest w USA i trenuje a nie wchodzi na stronę by sprawdzic jaka to nową bzdurę wymyśliło Mundo D czy AS.
1
@prokofiew Bijesz rekordy naiwności. Skoro już nawet włodarze Barcy się o tym wypowiadają, to myślisz ze on nawet o tym nie wie ze istnieją takie ,,ploty"? Na pewno jego ojciec na piwko poszedł z Bartkiem wczoraj
1
@prokofiew Wchodzi. Akurat on mocno siedzi w mediach społecznościowych. Poza tym mnóstwo piłkarzy mówi na ten temat, a on sam z ojcem są atakowani przez setki dziennikarzy. Jeśli Neymar nie wie, że PSG jest nim zainteresowane, to znaczy, że koniecznie trzeba go sprzedać, bo ogłuchł, oślepł i oszalał.