- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
16
ISCO podobno 700 mln klauzula... Niech się zarząd Barcy uczy od Pereza, jak zarządzać klubem, bo wiecznie żyć nie będzie :D
2
@dupaslonia No tak, ale zaraz ktoś tu wyskoczy z tekstem, że nie da się takich klauzul wpisywać. Zarząd ma kolejną okazję, żeby się skompromitować. Ciekawi mnie, jaką wpiszą klauzulę Dembele, gdy ten do nas przyjdzie. Skoro Isco ma 700 baniek, to Dembele powinien mieć min. 500.
1
@LuisSalvano No tak bo argumentem tych którzy pisali, że Neymarowi się wyzszej klauzuli ustawic nie dało jest to, że zawodnik musi się na to zgodzić. Jak widać w Realu bez wyjątku się zgadzają, a zawodników bez dużego ego tam nie brakuje.
0
@dupaslonia Przedluzyl juz kontrakt?
0
@kuba1624 Widocznie sprawa stawiana jest jasno, bez cackania. Kto wie, jak to u nas wygląda? Może to równie dobrze być tak: "To jaką klauzulę byś sobie dał?" - "No nie wiem, może tak z 80 baniek?" - "Hm, a może ciut więcej?" - "Ech... No dobra, 85, niech stracę!" - "Super, jesteśmy dogadani".
1
@Tomicco As napisał, że tak.
0
@LuisSalvano No dokładnie. Perez daje odpowiednia kase za podpis, odpowiedni kontrakt ale i sam ma wymagania. Nie może byc tak jak u nas, że Neymar podpisuje kontrakt na kilka lat, zbiera mega sume za podpis a za rok odchodzi sobie.
0
@dupaslonia As to zwykły szmatlawiec więc moga sobie wszystko pisać
0
@MarioVeB! Jakoś wyżej cenie As,a niż np Mundo, bo to jest gazeta ogolnokrajowa, zresztą to tylko info. Do 1 września się dowiemy.