- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1465 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
17
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
30
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
ArcziArtt
2
Witam wszystkich po 2 tygodniach przymusowych wakacji, z racji dodania linku do swojego podcastu :)
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1465 Culés
10
Pomimo bliskiego transferu Paulinho, Barcelona jest ciągle zainteresowana sprowadzeniem Seriego. @ed_aarons/Guardian
7
@ViscaBarca123 Oby tylko nie kosztem Coutinho lub Dembele, bo po tym, jak się starają, to powinni zagrać w Barcy. Oby znalazła się kasa na całą czwórkę, jeśli już Paulinho musi przyjść.
0
@ViscaBarca123 Jeśli ma przyjść Seri to kosztem Pauliny a nie Coutinho czy Dembele
0
@PatrychoO Ciężko będzie sprowadzić Coutinho. Dembele wierze, że się uda go kupić, ale pozostaje kwestia wolnych miejsc dla zawodników spoza Europy. Ktoś musi chyba odejść. Nie wiem jak to wygląda.
0
@ViscaBarca123 Dzisiejsze słowa Kloppa brzmiały jakby pogodził się z jego odejściem. Mam nadzieję, że to się uda. Co do tych miejsc, to właśnie po to miał być kupiony Inigo, a tak to Marlon zajmuje miejsce. Szkoda. Pewniakiem do odejścia powinien być Turan.
1
@ViscaBarca123 Coś tu nie gra. Wg mnie w tej sytuacji albo Seri albo Paulinho, ale nie obaj naraz. Bartek mówił ostatnio, że na pewno przyjdzie jeden pomocnik, obiecany, światowej klasy i takie tam. Jeżeli przyjdzie Paulinho, to nie jako jedyny pomocnik. Nawet jakby chcieli, to Benedito ich wywali na zbity... Seri już prędzej jako jedyny, ale też mi się nie wydaje. Zresztą obaj nie mają obywatelstwa, to skreśla transfer Coutinho, w którego przypadku mamy pewność 100%, że Barca go chce. To całe zainteresowanie Paulinho ma za dużo błędów w logice, żeby transfer mógł dojść do skutku, choć kto wie. W końcu to zarząd Barcy...
0
@ViscaBarca123 WKS należy do układu z Kotonu, czyli Seri liczy się jak gracz z Europy. Bardziej blokuje to Coutinho...
0
@PatrychoO Przytoczysz te slowa?
1
@snoopdegie Rano ktoś wstawił jego wypowiedź w stylu, że musi zaakceptować decyzje zarządu, czasami też decyzje piłkarza. Dodał też coś o meczu, że się na nim skupia chyba.