- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
3
Uważam że jeśli ten transfer wychodzi z inicjatywy Valverde należy dac mu 100% zaufania. Chłop wie co robi i stara się wprowadzić swoja myśl szkoleniową. Odejście Neymara daje nowe rozwiązania taktyczne i z Paulinho ich wachlarz sie zwiększa. W Barcelonie brakuje takiego typowego przecinaka, gościa od czarnej roboty. I to widac od 2 sezonów że w Barcelonie jest więcej kreatorów niż ludzi umiejących "walczyć" na boisku. Sądzę że powinniśmy się wstrzymać z opiniami do końca sezonu, bo pamiętam jak to było z Enrique w pierwszym sezonie. Też wszyscy cisneli po Mathieu Suarezie a jak sie skończyło wszyscy wiemy. Ps. Mathieu dał nam jedną ze zwycięskich bramek vw El Classico i pierwszy sezon mial bardzo dobry, lecz później niestety osiadł na laurach. Pozdrawiam.
4
@RonnieMonster U nas jest więcej kreatorów? Jakoś w zeszłym sezonie tego nie widziałem. Jak piłki nie wzieli Leo, Ney czy czasami Andres to nic sie nie działo z przodu.
0
@kuba1624 Jeśli zostawiamy Gomesa, Denisa, Rafinhe to oni maja byc od kreowania raczej.
0
@RonnieMonster Jak sam zauwazyles osiadl na laurach - taki Paulinho osiadl na laurach juz 2 lata wczesniej w momencie gdy zdecydowal sie na transfer do ligi chinskiej...
0
@RonnieMonster po pierwsze Valverde nic nie wiedzial o Paulinho sam sie wczoraj na ten temat wypowiadal wiec sam sobie odpowiedz kto chcial Paulinho wiadomo ze Bartek
0
@Hades To jest najglupszy tekst jaki mozna powiedzieć. Przecież co mial powiedziec ze Paulinho przylatuje jutro na testy. Raczej oczywiste jest ze ten transfer jest konsultowany i nie kupowaliby piłkarza ktory trenerowi nie jest potrzebny.
0
@RonnieMonster W zamyśle sobie moga byc od kreowania tylko tego nie robią. Nie rozumiesz tego?