- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1700 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1700 Culés
8
Jak mnie drażnią pseudo ludzie al'a "wróżbita Maciej" , okej Barca i może przeplaca , może i nie jest wart tych pieniędzy ale ludzie ON JESZCZE NIE ROZEGRAL ANI MINUTY a wy już mówicie że drewno itp , ktoś kto jest w podstawowym składzie Brazylii , dajcie mu szansę a nóż może będzie dobrym zamiennikiem , jeżeli nie wypali to będzie wina zarządu i wtedy wotum nieufności i dowodzenia. Osobiście nie oglądałem jego występów i nie wiem jaka ma teraz forme ale jeżeli skreslacie zawodnika przez pryzmat zarządu to jest to wielki błąd bo każdy może wypalić i kazdy zasługuje na szanse , to że oni dają 40 mln to oni dają ja wiem że 99% z was nawet by się nim nie interesowało ale poczekajmy , czas pokaże kto i za ile przyjdzie i co pokażą u nas , tak samo Dembele może grać gowno a płacą za niego 130mln ....
2
@mauerinho Ale nam nie jest potrzebny zmiennik, tym bardziej za 40 mln. euro, który ostatnie lata spędził w lidze chińskiej. Kiedy to w końcu zrozumiecie? Nadal nie ma zastępcy Xaviego, niedługo trzeba będzie martwić się nad zastępstwem Iniesty, jeśli Cou nie przyjdziesz, a tu niektórzy spokojnie podchodzą do tego, że przychodzi 29letni Paulinho, który MOŻE będzie dobrym zmiennikiem. Jprdl...
0
@BaroPodertos I w dodatku zajmuje miejsce spoza UE, czyli albo wyklucza Cou, albo oznacza , że wypożyczamy Marlona
0
@BaroPodertos wiesz duzo ludzi mowilo ze trzeba dac szanse Ardzie czy Gomesowi i co mamy z nich nic z Paulinho bedzie tak samo szkoda tylko tych 40 mln ktore mogli zainwestowac w Seriego a nie zrobili tego i juz mozna o nim zapomniec